UA
RU

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая

Редагувати переклад

4 березня на екрани українських кінотеатрів вийде відреставрована версія однієї з найкращих стрічок ХХІ століття – Любовний настрій Вонга Карваю.

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая-Фото 1

«Любовний настрій» – вже класичний фільм 2000 року, одна з вершин творчості Вонга Карвая – культового гонконзького режисера та сценариста. В український прокат вийде 4К-реставрація, створена під контролем режисера до 20-річного ювілею картини.

Дія відбувається у Гонконзі 1962 року. Дві подружні парі, пан Чоу з дружиною і пані Су з чоловіком, одночасно поселяються у сусідніх квартирах. Поки їх половинки пропадають на роботі чи в закордонних відрядженнях, Чоу і Су проводять багато годин на самоті і спілкуються одне з одним як звичайні сусіди. Все змінюється, коли вони дізнаються, що їхні партнери – коханці. Чоу і Су намагаються зрозуміти, як почався цей роман, і поступово зближуються, проте не хочуть давати волю почуттям…

Кадр із фільму

Кадр із фільму

"Любовний настрій" посідає 2 місце у рейтингу "100 найкращих фільмів ХХІ століття" за версією ВВС, а також 5 місце в аналогічному рейтингу від The ​​Guardian.

Прем'єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі у 2001 році. На той момент картина була заледве завершена – Карвай продовжував знімати нові сцени ще за тиждень до фестивалю, паралельно монтуючи накопичений матеріал. Незважаючи на це, фільм одразу був тепло прийнятий і критиками, і глядачами, та швидко став визнаним шедевром.

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая-Фото 3

Кадр із фільму

Стрічка отримала нагороди Каннського кінофестивалю за найкращу чоловічу роль (Тоні Люн Чу Вай), Європейської кіноакадемії за найкращий неєвропейський фільм, Сезар за найкращий іноземний фільм у 2001 році.

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая-Фото 4

Кадр із фільму

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая-Фото 5

Кадр із фільму

В український прокат вийде відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая-Фото 6

Кадр із фільму

В український прокат "Любовний настрій" виходить 4 березня. Покази проходитимуть мовою оригіналу (кантонський діалект китайської) з українськими субтитрами.

Статті на тему