UA
  RU

  Валентина Хамайко та Ганна Різатдінова з дітьми подивилися балет «Білосніжка та сім гномів» за участю Ганни Стоянової.

  Редагувати переклад
  Вчора в Жовтневому палаці пройшов балет «Білосніжка та сім гномів» за участю Ганни Стоянової, Станіслава Ольшанського та Катерини Діденки. Зарядитись позитивними емоціями на балеті прийшли і телеведуча Валентина Хамайко з дочкою, призерка олімпійських ігор Ганна Різатдінова зі своїми підопічними з «Академії гімнастики Анни Різатдінової», дружина Юрій Ткача Вікторія з дочкою, Поліна Неня з дітьми, а також переможниця танців із зірками Ілона Гвоздєва з Єлизаветою Дружініною.

  Цього вечора глядачі також мали змогу насолоджуватися не лише балетним мистецтвом, а й надихатись живописом художниці Аліни Бабенко, яка надихаючись балетним мистецтвом, написала колекцію картин «Діалог». Частину полотен було представлено у день вистави. 

  Анна Різатдінова

  Хамайка

   

  Ганна Стоянова: «Партія Білосніжки досить складна, адже моя героїня не йде зі сцени практично ніколи, а це, звичайно, фізично важко. Але я отримала неймовірний заряд від глядача, їх позитивних емоцій».

  Катерина Діденко: «Я дуже люблю танцювати та грати на сцені для дітей, хоча у цій виставі у мене була роль негативного персонажа, але я його дуже люблю. Партія технічна, яскрава, завжди після цієї вистави в ролі мачухи наголошую для себе: якщо маленькі діти побачивши мене починають боятися або навіть плачуть, значить я зіграла свою роль добре».

  балет

  балет Білосніжка

  Статті на тему