UA
RU

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроект про циклічність історії України

Редагувати переклад
Історія циклічна. Вона повна секретів, але й багата незмінними та фундаментальними константами: споконвічна країна-агресора і сьогодні не стала миротворцем, а гігієна рук, запроваджена в медицину в 19 ст., досі служить основою основ у медичній практиці та повсякденній житті.

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустивши спецпроект про циклічність історії України-Фото 1

Якщо колись винайдення гігієни рук спасло мільёни життів — то сьогодні людство модифікує ген, що дозволяє поколінням народжуватися здоровими. Історія — найкраща вчителька, а хто володіє мистецтвом розпізнавати закони її циклічності — той вооружений на всі випадки життя і може по праву називатися дипломатом, стратегом, розуміти психологію народів.

Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроект, присвячений головним досягненням, подіям та важливим відкриттям незалежної України в історичній ретроспективі Адже обличчя держави — це, насамперед, люди, народ та їх наукові досягнення, досягнення в політиці, спорті, мистецтві.

Читайте також: В Україні четвертий раз відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion summit

Винайдення рідкого скальпеля та фазаграфа, кінескопа та променів, що лягли в основу сучасного “рентгена”, проєктування трамвая та першого вертольоту, політ у космос, найсильніші люди планети та її безпрограшні спортсмени, козаки та кобзарі, світ, перший комп'ютер у континентальній Європі та багато іншого — це все стало можливим завдяки українцям. Беззаперечним є факт геніальності, свободолюбності та самобутності нашого народу, представники якого щодня — за мікроскопом лабораторій, у камуфляжі, зі скальпелем чи указкою в руках доводять: українському роду немає перекладу.

Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустивши спецпроект про циклічність історії України-Фото 2

30 років незалежності пролетіли як мить та збагатили нашу історію чималою кількістю нових феноменів. Якщо ж трохи загальмуватись та проаналізувати, то бачимо, що події попередніх століть стали не лише бустером історичних процесів — відлуння віків є поводирем сучасності. Саме ця гіпотеза лягла в основу проекту.  

На сайті проекту ми не тільки розповіли про 30 визначних здобутків українців за 30 років незалежності, але й довели, що історія циклічна. Саме розуміння циклічних закономірностей, націленість на прогрес та повага до минулого навчати нас, як поводитися в майбутньому. Сподіваємося, що наша країна буде тільки примножувати свої досягнення, а ми щороку зможемо поповнювати вже зібрану Інститутом національну скарбницю побед,

— наголосивши засновник ІКМ Дмитро Царенко.  

довідка

Інститут когнітивного моделювання — науково-дослідницька компанія, що займається соціальними технологіями та працює у сфері соціальних комунікацій. 

Експерти ІКМ надають консультації щодо стратегічного формування іміджу, публічного позиціонування та цифрових технологій.

Також Інститут здійснює соціологічні дослідження, займається дослідженнями у сфері соціальної психології, розробляє освітньо-психотерапевтичні продукти з корпоративної психології, проводить сеанси індивідуальної терапії та організовує проведення авторських лекцій.

ІКМ співпрацює з організаціями, партіями, фондами, компаніями та закладами: Червоний Хрест України, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство культури та інформаційної політики України, телеканали Kyiv.Live та Оdesa.Live, ПП “Слуга народу” , ВП "Голос", БФ "Карітас Київ", Фонд Ріната Ахметова, ЦУМ Київ, Uber, SOCAR, GAPCHINSKA.

 

Статті на тему