Edit page title Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові
Edit meta description Головний редактор Marie Claire Костянтин Путіленко провів тиждень на (майже) безлюдному острові та розповідає про свій досвід. Мальдіви - ун

Close edit interface
UA
RU

Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові

Редагувати переклад
Головний редактор Marie Claire Костянтин Путіленко провів тиждень на (майже) безлюдному острові та розповідає про свій досвід. 

Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові-Фото 1

Мальдіви - унікальна держава, розташована на групі атолів в Індійському океані. Дорога туди (і особливо переліт на гідролітаку) — одне з найяскравіших вражень у моєму житті. Це диво природи має побачити на власні очі кожен!

Читайте також: 6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі

Одне з найкращих місць, щоб відчути справжню мальдівську гостинність. Anantara Kihavah Maldives Villas. Мені вперше вдалося пожити на водній віллі, побудованій прямо в смарагдовій лагуні, і моє захоплення просто не було межі.

Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові-Фото 2

Не знаю, що тішило мене більше — бездоганний сервіс п'ятизіркового готелю, дбайливий дворецький, готовий прийти на допомогу або виконати будь-яке прохання 24/7, спостереження за драматичними заходами сонця на приватній терасі або плаваючі сніданки з лобстером і крижаним шампанським, які подають прямо в басейн.

Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові-Фото 3

Ступінь приватності – максимальний, тому складається враження, ніби ви потрапили на безлюдний острів. За бажання ваше дозвілля може бути дуже різноманітним - від сноркелінгу на жвавому рифі і більш серйозних водних видів спорту до розслаблюючих процедур у СПА-центрі з видом на океан.

[mc_gallery id=485475]

Чого зовсім не очікуєш від крихітного острова, так це багато ресторанів з бездоганним меню і вишуканою подачею страв. Тут їх аж три, але моє серце підкорив концептуальний  Sea. Fire. Salt. Sky.розділений на чотири зони.

Простір Skyпропонує страви тайської кухні з видом на океан, зона Сільспеціалізується на «фьюжн», Пожежа- Для поціновувачів японської культури тепаньякі.   

Водна ідилія: як провести тиждень на (майже) безлюдному острові-Фото 4

Окреме задоволення - обід з дегустацією вишуканих вин у підводному ресторані Море, Що геніальні дизайнери курорту змогли побудувати серед живого коралового рифу на глибині шість метрів!

Де: anantara.com

Статті на тему