UA
  RU

  Час для трансформації: ком'юніті Wtech запустило Wtech ONLINE BAR

  16 березня жіноче бізнес-ком'юніті Wtech оголосило про перехід в онлайн на період карантину та запуск безкоштовної онлайн-програми для учасниць клубу. 

  Час для трансформації: комьюніті Wtech запустило Wtech ONLINE BAR-Фото 1


  Відкриття представництва Wtech у Маріуполі 14 березня стало останнім заходом перед відходом на карантин. Команда комьюніті ухвалила рішення про перехід в онлайн та організації безкоштовних та доступних для всіх зустрічей у Мережі. Wtech Online Bar — лекції, воркшопи, інтерв'ю, запитання-відповіді з лідерами IT- та онлайн-індустрії за келихом вина, фрешу, кави, чаю чи води.

  19 березня відбулася перша онлайн-зустріч «Як працювати в будь-якому місці, у будь-який час» з Анастасією Сіленок, COO Creative Quarter. Спікер поділилася правилами ефективної роботи з дому та своїми лайфхаками.


  Партнерами вебінару стали TA Ventures, венчурна компанія, яка інвестує в інноваційні інтернет-проекти в Україні, країнах СНД, США та Європі; SLOVA Tech PR, перше в Україні PR-агентство, яке працює з технологічними стартапами, IT-компаніями та венчурними фондами; Pufetto.com.ua, онлайн- та офлайн-рітейлер кастомізованих м'яких меблів; Liki24.com, сервіс доставки ліків за низькою ціною для споживачів.

  У нинішніх умовах особливо важливо не лише самостійно шукати нові шляхи та рішення, а й об'єднуватися, ділитися досвідом, продовжувати активний нетворкінг. Єдина реальна можливість для цього зараз – перехід в онлайн. Wtech Online Bar – ідеальна можливість не зупинятися на час карантину у розвитку своєї справи та себе як професіонала, як особистості. Ми даємо таку можливість учасницям ком'юніті. Об'єднуємося онлайн!

  — додала Вікторія Тігіпко, співзасновниця Wtech, засновниця та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, голова Наглядової ради Української кіноакадемії, співзасновник клубу приватних інвесторів iClub.


  Читайте також: #CORONAVIRUSART: СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО ПРО НОВИЙ ВІРУС

  Спікерами Wtech Online bar стануть амбасадори та учасниці ком'юніті: Євгенія Клепа, СЕО 1991 Open Data Incubator; Марія Скакун, Head of Business Development Avitar; Катерина Божкова, Business Development Partner, CEE Upwork.

  Ментори, едвайзери та друзі комьюніті також підтримають ініціативу: Іван Компан, Owner and Founder у First Kyiv Investment Club; Андрій Федорів, фундатор FEDORIV; Тетяна Фурцева, старший партнер директор офісу WE Partners.  Зараз ми запускаємо вебінари для всіх, щоб допомогти вирішити бізнес-питання, підтримати ментальне здоров'я. Це перший крок. У таких ситуаціях треба об'єднуватися та підтримувати один одного. Wtech створює умови для спілкування всередині ком'юніті в той час, коли ми залишаємось вдома,

  - відзначила Верослава Новосильна, співзасновниця Wtech, засновниця та СЕО SLOVA Tech PR.


  Усі дати зустрічей на сторінці Wtech в Facebook.

  Статті на тему