UA
  RU

  Врятувати воїнів з “Азовсталі”: Підпишіть відкритий лист-звернення до ООН

  Редагувати переклад

  Burda Media Ukraine вже підписала і надіслала листи, закликаємо і вас це зробити!


  Якщо ви маєте статус юридичної особи, то у вас є можливість внести свій голос, аби врятувати наших військових та мирних жителів із заводу “Азовсталь”.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від alina_art_collage (@alina_art_collage)


  Разом з юристами-міжнародниками було складено листа, що вимагає негайного ухвалення резолюції, що зобов'язує російську федерацію, країну-агресора, забезпечити евакуацію всіх людей на територію, підконтрольну українській владі, або на територію третіх безпечних країн з Маріупольського металургійного . Кінцевий адресат – Організація Об'єднаних Націй.

  Варто звернути увагу на те, що Росія порушує правила ведення війни, застосовує нетрадиційне зброю, регулярно та цілеспрямовано обстрілює місця знаходження мирних жителів, поранених військовослужбовців, тіла загиблих військовослужбовців. Тому потрібне негайне втручання незалежних організацій, які зможуть забезпечити безпечну евакуацію людей із “гарячої” точки.


  Читайте також: Тема травневого номера. Як допомогти жінкам, які пережили сексуальне насильство

  Все, що потрібно зробити компанії:

  1. Надати лист-звернення, в якому вказати, що ваша організація доєднується до колективного звернення до ООН. Шаблон листа ви знайдете тут.
  2. Надіслати на пошту azovkontaktcentr@gmail.com сканкопію цього листа-звернення, логотип та інформацію щодо офіційної назви вашої організації англійською мовою.
  3. Викласти цей лист-звернення на своїх официальних ресурсах, із зазначенням вашої організації та за можливості додати ваше лого. 
  4. Просимо вас закликати ваших партнерів долучитися до нашої ініціативи.

  Давайте разом спробуємо визволити наших героїв та наблизити країну до перемоги!  Статті на тему