UA
RU

Як підтримувати дітей під час війни: новий освітній серіал на «Дія.Освіта»

Редагувати переклад

На платформі «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал «Вчимося разом». Експерти розповідають, як підтримати дітей під час війни і допомогти їм подолати стрес. 

Як підтримувати дітей під час війни: новий освітній серіал на «Дія.Освіта»-Фото 1

Новий освітній серіал «Вчимося разом» на платформі «Дія.Освіта» присвячений дітям. Мета цього серіалу — навчити українців допомагати дітям долати тривоги та контролювати емоційний стан. Серіал допоможе дорослим зрозуміти, що переживають діти під час війни, і навчить, як правильно спілкуватися з дітьми. 

Серіал «Вчимося разом» містить вісім серій. Експерти розповідають про ресурси дитячої стійкості та особливості проявів стресу в дітей. Пояснюють, як мозок справляється з наслідками війни: як він працює у ситуації тривоги, які реакції запускає і що з цим робити, які реакції є нормальними, а які потребують особливої уваги. Підказують, як упоратися з навʼязливими думками та спогадами. А також навчають, як розпізнати травмовану дитину, підтримати і допомогти дитині подолати стресс. У серіалі надана інформація про те, як навчити дітей впливати на свій стан, керувати власними думками, опанувати базові техніки саморегуляції. Серіал підійде для вчителів, батьків і усіх дорослих. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Maya Maceka / Unsplash

Читайте також: «ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ПІДЛІТКІВ»: НА «ДІЯ.ОСВІТА» ВИЙШОВ НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ

Статті на тему