UA
RU

Як захиститися від фейків та пропаганди: новий освітній серіал на «Дія.Освіта»

Редагувати переклад

На платформі «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал «Як захиститися від фейків і дезінформації». Експерти навчать, як перевіряти факти та не піддаватися пропаганді. 

Як захиститися від фейків та пропаганди: новий освітній серіал на «Дія.Освіта»-Фото 1

Новий освітній серіал на платформі «Дія.Освіта» присвятили темі фейків, дезинформації і пропаганди. У Міністерстві цифрової трансформації розповіли про результати дослідження. Так, у 2023 році 84% опитаних громадян зазначали, що знають про існування дезінформації. 72% вважали, що можуть її розпізнати. Однак тільки 8% з них зуміли правильно визначити всі неправдиві новини. 

Освітній серіал «Як захиститися від фейків і дезінформації» складається з 10 серій. Глядачі дізнаються, як не потрапити на гачок теорій змов, не піддаватися пропаганді та не стати співучасником злочину проти правди. Навчаться фільтрувати джерела інформації, перевіряти факти та захищати особисті дані. Також у серіалі розглянуть фейкі у соцмережах — TikTok, Instagram, Facebook, Telegram, YouTube. Після перегляду можна перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат.

Раніше на платформі «Дія.Освіта» вийшов освітній серіал «Безпечна міграція». Автори серіалу розповіли про те, як користуватися послугами в галузі міграції та не потрапити в пастку торгівлі людьми. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tianyi Ma / Unsplash

Читайте також: ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ЦИФРОВІ ПРАВА: НА «ДІЯ.ОСВІТА» ВИЙШОВ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕРІАЛ

Статті на тему