UA
RU

В Україні запрацювала гаряча лінія підтримки для ветеранів

В Україні запрацювала гаряча лінія підтримки для ветеранів. Консультації з нагальних питань надаватимуть кваліфіковані фахівці.

В Україні запрацювала гаряча лінія підтримки для ветеранів-Фото 1

В Україні запрацювала Єдина ветеранська лінія — гаряча лінія підтримки для ветеранів. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Консультації з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів надаватимуть кваліфіковані фахівці.

На Єдиній ветеранській лінії можна отримати психологічну підтримку. З’ясувати питання щодо лікування та реабілітації, підтвердження факту отримання поранення, житла. А також отримання грошової допомоги та компенсації, юридичних консультацій, соціальних пільг учасникам бойових дій, родинам загиблих і людям, які набули інвалідність внаслідок війни.

Сервіс запустили Мінветеранів спільно з Українським Червоним Хрестом. Впровадження телефонної Єдиної ветеранської лінії є складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників і захисниць та їхніх рідних.

Наразі Єдина ветеранська лінія працює у тестовому режимі. Отримати консультацію можна щодня з 08:00 до 20:00, зателефонувавши за номером: 0 800 505 217.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: grey wight / Unsplash

 
 

Статті на тему