UA
RU

Євген Малолєтка став фотографом року за версією The Guardian

Український фотограф Євген Малолєтка, який працює для Associated Press, став фотографом року за версією британської газети The Guardian. 
Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 1

Фото: facebook.com/evgeniy.maloletka

Євген Малолєтка — український фотокореспондент, який отримав широку популярність фоторепортажем про блокаду Маріуполя під час повномасштабного вторгнення росії в Україну в березні 2022 року.

Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 2

Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 3

Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 4

Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 5

На початку 2022-го Малолетка був у Казахстані, де висвітлював антиурядові протести. Однак на тлі новин про підготовку російського вторгнення вже у середині січня він повернувся до Харкова та працював кореспондентом для Associated Press на Донбасі.

Пізніше Малолетка разом із відеожурналістом Мстиславом Чернівим та продюсеркою Василісою Степаненко вирушили до Маріуполя та стали єдиними представниками міжнародних медіа, які працювали у місті. Команда документувала руйнування, роботу лікарів у лікарнях, жертви серед цивільного населення. Найбільший резонанс спричинили кадри, зняті 9 березня біля зруйнованого після російських обстрілів пологового будинку, про які, зокрема, згадавши фотограф в інтерв'ю для The Guardian.

Євген Малолетка став фотографом року за версією The Guardian-Фото 6

Читайте також: РОЛЬ КУЛЬТУРІ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ІНТЕРВ'Ю З УКРАЇНСЬКИМИ ФОТОГРАФАМИ КОНСТАНТИНОМ І ВЛАДОЮ ЛІБЕРОВИМИ

Статті на тему