UA
RU

Завтра відбудеться Радіодиктант національної єдності-2022: як взяти участь

Редагувати переклад
Суспільне Мовлення запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2022, який відбудеться у День української писемності та мови 9 листопада. Авторка цьогорічного тексту — українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
 

Завтра відбудеться Радіодиктант національної єдності-2022: як взяти участь-Фото 1

Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Тож де б ви не перебували, хай ким працюєте, робите помилки чи пишете бездоганно — закликаємо долучитися до флешмобу на підтримку України. Для цього Суспільне Мовлення запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.  

«Я припускаюся помилок, і всі припускаються помилок, але написання Радіодиктанту — це більше про процес, аніж про результат. Ми всі продовжуємо вчитися, ми рухаємося уперед. Мені йдеться тут більше про акт єднання, аніж про те, щоб написати все без жодної помилки» , — розповіла в ефірі Українського Радіо Ірина Цілік

Отже, для того щоб написати Радіодиктант національної єдності-2022 9 листопада про 11:00 за київським часом увімкніть ту платформу, яка є для вас зручною:

11 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

  • Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднити на сайті rus.radio 9 листопада.

Ми будемо вдячні, якщо ви зробите фото та відео того, як ви пишете диктант чи готуєтеся до нього та опубликуєте у соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.

Текст: suspilne.media

Читайте також: PROJECTOR ЗАПРОШУЄ НА БЕЗОПЛАТНУ ЛЕКЦІЮ ПРО ВІЙНУ ТА НАУКУ ЗІ СТЕНФОРДСЬКИМ ПРОФЕСОРОМ РОБЕРТОМ САПОЛЬСЬКІ