UA
RU

ZHILYOVA долучається до збору UNITED24 на придбання дитячого апарату інтенсивної терапії

Редагувати переклад
Український бренд ZHILYOVA оголошує благодійний розпродаж в партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24.  Мета — збір коштів на придбання апарату інтенсивної терапії для передчасно народжених дітей.

ZHILYOVA долучається до збору UNITED24 на придбання дитячого апарату інтенсивної терапії-Фото 1

Прагнучи допомогти дітям по всій Україні, ZHILYOVA оголошують безпрецедентний розпродаж. Благодійний сейл стартує 20 червня і триватиме добу, протягом якої прихильники бренду з усього світу матимуть змогу придбати улюблені айтеми з будь-якої колекції зі знижкою 40%. Усі кошти, виручені з продажів, буде передано ініціативі Президента Зеленського – UNITED24 для подальшого придбання інкубатора. Долучитися до акції можна буде на обох версіях сайту — як українській, так і міжнародній.

ZHILYOVA долучається до збору UNITED24 на придбання дитячого апарату інтенсивної терапії-Фото 2

Через війну в Україні, кількість передчасно народжених дітей зросла щонайменше на 15% — тисячі малюків зʼявилися на світ раніше строку та не можуть вижити без допомоги.Щоб врятувати їхні життя, потрібні інкубатори інтенсивної терапії. Завдяки інкубатору можна створити умови з необхідними параметрами концентрації рівнів кисню, вологості та температури, регулюванням рівнів шуму та освітлення, можливістю парентерального харчування, а також, цілодобовим моніторингом життєвих показників ( фото інкубатора).

Читайте також: ВІЙСЬКОВІ МЕДИКІНІ: НОВІ ЛІДЕРКИ ДУМОК У КАМПАНІЇ MINIMAL FOR MAXIMUM 

Статті на тему