UA
RU

Жінки як жінки: Жіночий фонд ООН надасть гранти українським громадським організаціям

Щоб допомогти українським переселенкам реалізувати свої проекти.

Жіночий фонд ООН розпочав конкурс для українок, які ведуть громадську діяльність на території України.

Жінкам від жінок: жіночий фонд ООН надасть гранти для громадських організацій України-Фото 1

Фото:wphfund.org

Мета цього конкурсу – фінансово допомогти та забезпечити соціально-економічне відновлення, представництво та лідерство жінок у кризовому та гуманітарному плані. Організатори конкурсу будуть акцентувати увагу на громадських проектах та ініціативах, які створені жінками-переселенками чи допомагають їм, при чому, це можуть бути також внутрішньо переселені особи.

Ґранти надаватимуть за двома профілями:

  • програмне фінансування (від 30 до 350 тисяч доларів для фінансового забезпечення діяльності організацій у контексті соціально-економічного відновлення та політичної участі жінок у миробудуванні);
  • інституційне фінансування (від 5 до 30 тисяч доларів для зміцнення інституційної можливості місцевих організацій, що у своїй діяльності дотичні до жінок-переселенок, активно підтримують їх чи створені ними).

Читайте також: Тимчасові переселенці: повертатися додому чи ні, якщо війна ще триває 

Заявки приймаються від кількох організацій у співпраці, але головним правилом має бути те, що головна організація має відповідати основним критеріям конкурсу. Одна організація має нагоду подати заявку лише один раз. Також варто мати на увазі, що організації повинні знаходитися на території України чи Молдови (згідно з умовами конкурсу). Заявку на долю можна за посиланням до 11 липня.

Статті на тему