UA
  RU

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри

  Редагувати переклад
  Бренди по всьому світу у боротьбі зі старінням шкіри звертаються до інноваційних методів. Маточне молочко бджіл – один із унікальних дарів природи, який у своїх розробках використовує бренд APIVITA.

   

  Властивості маткового молочка для шкіри

   

  Маточне молочко - символ вічної краси та молодості; ексклюзивна їжа бджолиної матки багата на вітаміни, мінерали та мікроелементи. Згідно з дослідженнями, маточне молочко, будучи багатим джерелом жирних кислот і вітамінів, посилює розвиток фібробластів шкіри і таким чином забезпечує харчування зрілої, потребує додаткового догляду шкіри, відновлює її та захищає від старіння.

   

  До складу маткового молочка входить величезна кількість вітамінів та корисних речовин, при цьому багато активних сполук ще не до кінця вивчені.

   

  Виявлено, що до складу входять легкі вуглеводи (глюкоза, фруктоза) та білки, що нагадують за своєю структурою білок плазми. Ще в молочку знайдено 20 видів життєво важливих амінокислот та багато вітамінів групи В, які підвищують вироблення колагену у шкірі.

   

  Також у маточному молочку бджіл міститься корисна для шкіри аспарагінова кислота, яка позитивно впливає на процеси регенерації клітин.

   

  QUEEN BEE від APIVITA

   

  У новій лінійці БДЖОЛИНА МАТКА від бренду APIVITA свіже грецьке маточне молочко чудово поєднується з цілим набором натуральних екстрактів, у результаті створюється унікальна ефективна система, яка допомагає покращити зовнішність і подолати всі ознаки старіння. Вперше створено комплекс, що активізує всі шари епідермісу та дає імпульс загальному омолодженню.

   

  Лінійка QUEEN BEE підходить для всіх типів шкіри. Вона не містить СИЛІКОНІВ, ПАРАБЕНІВ, ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЮ, БУТИЛЕНГЛІКОЛЮ, МІНЕРАЛЬНИХ МАСЕЛ, ЕТАНОЛАМІНУ, ФТАЛАТІВ, ПОЛІЦИКЛІЧНОГО та СИНТЕТИЧНОГО МУСКУСУ.

   

  Унікальна наукова інновація бренду – це збереження саме свіжого маткового молочка в ліпосомах за допомогою мікроінкапсуляції. Цей складний процес забезпечує свіжість, безпеку та найкраще попадання молочка в глибші шари епідермісу, що надзвичайно ефективно скорочує кількість зморшок та відновлює шкіру.

   

   

  У лінійку QUEEN BEE входить шість засобів, для створення яких, крім маткового молочка, використовувався цілий ряд інших інноваційних елементів. 

  Вперше лінійка продуктів для догляду за обличчям збагачена 12% активних інгредієнтів!

  Знайомство з продуктами:

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 2

  QUEEN BEE Сироватка для комплексної боротьби з ознаками старіння шкіри
  
  95% натуральних інгредієнтів

  Високоякісна інноваційна сироватка з покращеною формулою. Завдяки цьому засобу шкіра моментально набуває пружності. Застосування цієї сироватки є важливим етапом anti-age-догляду за шкірою від APIVITA

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 3

   

  QUEEN BEE Денний крем для комплексної боротьби з ознаками старіння SPF 20/PA+++
  
  80% натуральних інгредієнтів

  Комплексно допомагає покращити зовнішність та подолати всі ознаки старіння. Також він ефективно захищає шкіру від старіння через вплив ультрафіолетових променів. Підходить для всіх типів шкіри.

   

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 4

   

  QUEEN BEE Денний крем для комплексної боротьби з ознаками старіння (легка текстура)
  
  95% натуральних інгредієнтів

  Денний крем для нормальної та змішаної шкіри. Після його застосування контури особи стають більш виразними та чіткими, а зморшки розгладжуються. Цей засіб зволожує шкіру, робить її тон рівним і більш сяючим.

   

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 5

   

  QUEEN BEE Денний крем для комплексної боротьби з ознаками старіння (насичена текстура)
  
  94% натуральних інгредієнтів

  Денний крем для сухої шкіри. Його насичена текстура живить шкіру і робить її бархатистою та еластичною. Контури особи стають більш виразними та чіткими, а зморшки розгладжуються. Цей засіб зволожує шкіру, робить її тон рівним і більш сяючим.

   

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 6

  
   QUEEN BEE Нічний крем для комплексної боротьби з ознаками старіння
  
  96% натуральних інгредієнтів

  Відновлює шкіру вночі, коли збільшується швидкість регенерації клітин. Завдяки ферменту папаїну забезпечує м'який ефект пілінгу, внаслідок чого шкірі обличчя повертаються сяйво та молодість.

   

  Дари бджіл: косметика з маточним молочком для молодості шкіри-Фото 7

   

  QUEEN BEE Комплексний крем для комплексної боротьби з ознаками старіння шкіри навколо очей
  
  96% натуральних інгредієнтів

  Спеціально розроблений для ніжної шкіри навколо очей. Він допомагає покращити зовнішній вигляд, коли є ознаки втоми та старіння. Також розгладжує зморшки, знижує видимість темних кіл під очима і надає очам сяючий і блиск, що відпочив.

   

  Статті на тему