UA
RU

Рецепт молодості: відновлення біоритмів шкіри за допомогою косметики

Редагувати переклад

Як допомогти вашій шкірі функціонувати так, наче вона помолодшала на 15 років за допомогою косметики? Відповідь це питання знають вчені!

 

Причина старіння шкіри полягає в ритмах – природних біоритмах організму, якщо бути точнішими. Коли вони синхронізовані, шкіра функціонує належним чином та виглядає молодою. Але в міру того, як тіло старіє, ці ритми виходять з ладу.

 

Чи можливо заново синхронізувати біоритми? Вчені компанії Amway знайшли спосіб та створили колекцію ARTISTRY SUPREME LX™. Входять до складу крем, що регенерує ARTISTRY SUPREME LX™ и регенеруючий крем для шкіри навколо очей ARTISTRY SUPREME LX™, Засновані на новаторській формулі, яка забезпечує приголомшливий результат.

 

Секрет молодості перебуває в енергії шкіри!

 

Передове дослідження на клітинному рівні призвело вчених Amway до висновку, що загальне зменшення видимих ​​ознак старіння починається з відновлення 24-годинних біоритмів шкіри. Це лягло в основу відкриття каталізатора на основі рослин, який може знову синхронізувати біоритми шкіри і допомогти відновити молодість клітин.

 

 

В рамках своїх глобальних досліджень вчені Amway провели консультації із всесвітньо відомим ботанічним дослідним центром та світовим лідером у галузі науки про рослини. Понад 300 рослин з різних куточків світу були ретельно вивчені та за підсумком обрані найефективніші види – стволові клітини Gardenia Grandiflora.

 

"Всередині стовбурових клітин вишуканої квітки ми виявили властивості, які дозволяють йому процвітати навіть у найсуворіший клімат", - зазначає Директор глобальних технологічних розробок Пол Сіра (Paul Seehra), доктор наук. – Ми почали співпрацювати зі світовим лідером у галузі ботанічних досліджень та науці про рослини, використовуючи ексклюзивний біотехнологічний процес, щоб дистилювати нестаріючі стовбурові клітини Gardenia Grandiflora у чистий еліксир, який на практиці довів свою здатність заново синхронізувати природні біоритми шкіри та відновлення. .

 

Обидва продукти ARTISTRY SUPREME LX™ використовують регенеративні здібності стовбурових клітин Gardenia Grandiflora. 

 

Ексклюзивний комплекс CellEffect24 посилює дію екстракту стовбурових клітин гарденії та допомагає покращити здатність шкіри відновлюватися. Ця технологія наступного покоління збагачена 24-каратним золотом, яке створює ефект розсіювання світла, тим самим зменшуючи видимість зморшок та запатентованим кардіоліпіном та L-карнозином, які допомагають збільшити вироблення енергії у шкірі. До складу входять зібрані на власних органічних фермах NUTRILITE™ від Amway екстракт зеленої вишні ацероли – антиоксидант, який допомагає захистити шкіру від впливу навколишнього середовища, та запатентований екстракт листя шпинату NUTRILITE™, який покращує її природну здатність відновлюватися, а також комплекс родиоли наново синхронізувати природні біоритми шкіри.

 

Рецепт молодості: відновлення біоритмів шкіри за допомогою косметики.

 

«Комплекс CellEffect24 – потужна суміш високоефективних та ексклюзивних інгредієнтів», – додає Пол. – Поступово наші формули, що містять цю багатофазну технологію, активізують, відновлюють та захищають шкіру, щоб вона виглядала та функціонувала більш схоже на те, коли була молодша».

 

Фактично, лабораторний тест ARTISTRY SUPREME LX™, що включає комплекс CellEffect24 та екстракти стовбурових клітин Gardenia Grandiflora, показав підвищення показника енергії шкіри у 68 разів*.

 

Елегантна упаковка є колекцією ARTISTRY SUPREME LX™. Схожа на золоту, вона дає натяк на дорогоцінні інгредієнти, що містяться всередині. Кришка Регенеруючого крему ARTISTRY SUPREME LX™ має 24 грані, що символізує собою 24-каратне золото, що входить до складу, та відновлення 24-годинного циклу біоритмів тіла завдяки комплексу CellEffect24. Верхня частина кришки демонструє внутрішні грані, що відображають ефект сонячного годинника. 

 

* Порівняно з базовим рівнем у клінічних дослідженнях без використання будь-яких косметичних засобів; показник енергії, визначений тестовим методом у штучно створених умовах на клітинах дермальних фібробластів людини з використанням компонентів ARTISTRY SUPREME LX™, що включають екстракти стовбурових клітин Gardenia Grandiflora та комплекс CellEffect24.

Статті на тему