UA
  RU

  Догляд із змістом: клітинна косметика у боротьбі за молодість шкіри

  Редагувати переклад
  Кошти клітинної косметики по праву вважаються косметичними препаратами останнього покоління. Клітинний догляд дійсно є великим кроком вперед до заповітного "еліксиру молодості" завдяки ефекту, що омолоджує, і унікальній дії.

   


  Отримання інгредієнтів для виробництва клітинної косметики потребує особливого обладнання, глибоких знань молекулярної біології та біохімії, величезного досвіду та специфічних технологій.

   


  Створення таких засобів, стало можливим після того, як у 1975 році відкрили спосіб стабілізації клітинного матеріалу, що уповільнює процеси руйнування та забезпечує збереження біологічних характеристик клітин без подрібнення клітинної маси та заморожування.

   

  Головний принцип дії таких засобів – корекція ушкоджень та вікових змін шкіри через власні реакції відновлення.


   

  Клітинна косметика набирає популярності по всьому світу. Дедалі більше жінок на своєму досвіді переконуються у її ефективності. Один із найвдаліших прикладів – засоби бренду La Colline. Вчені з Клітинної дослідницької лабораторії, розташованої в передгір'ях Швейцарських Альп, розробили успішну формулу боротьби зі старінням шкіри, яка була застосована до засобів нової преміум-лінійки NativAge від La Colline. У серію NativAge входять: сироватка NativAge Le Serum, крем NativAge Le Cream і комплексний крем, що омолоджує, під очі NativAge Le Cream Contour des Yeux.

     Ціла команда професіоналів працювала над тим, щоб розкрити секрет «клітинного годинника» і тепер дивовижний склад косметичних продуктів з лінійки NativAge є досягненням антивікових технологій, що використовують рідкісні, активні компоненти, що діють у самому серці клітин.

   


  Читайте про інноваційні компоненти косметики, які виборюють молодість шкіри, в цій статті:

   

  Клітинний комплекс The Cell Life Extender

  Інноваційна мінеральна молекула The Cell Life Extender – Життєве Джерело Клітини – має унікальну здатність трансформувати вільні радикали у цілющі субстанції, необхідні для підтримання краси шкірного покриву: воду та кисень. Молекула миттєво усуває сітку зморшок, тонкі лінії та згладжує мікрорельєф, створюючи ідеально гладку та бархатисту шкіру. 


   

  Комплекс CMAge®

  Антивіковий комплекс CMAge® складається з мікромолекул водоростей, високомолекулярної гіалуронової кислоти та активних керамідів. Ці високоефективні компоненти покращують процеси клітинної оксигенації та гідратації, стимулюють швидше відновлення пошкоджених ділянок епідерміальних тканин і зміцнюють їх.

   

  пептиди

  Механізм дії пептидів ще близько 30 років залишався таємницею, але до сьогодні вже відомо, як саме вони регулюють життєдіяльність клітин. Пептиди є транспортерами діючих речовин із косметичних препаратів у клітини. Активні інгредієнти косметики важко і в дуже малій кількості проникають через епідерміс, якщо їм не допомагати. Тому косметика, позбавлена ​​провідних речовин, здатна зробити на шкіру мінімальний ефект.

   

  Молекули ж пептидів настільки малі, що проникають у найглибші шари шкіри та стимулюють виробництво активних речовин у потрібних кількостях, у повній відповідності до ваших біологічних ритмів та індивідуальних особливостей шкіри. Коли пептиди потрапляють у клітинне ядро, вони регулюють найважливіші етапи генетичної програми: визначають та підтримують належну швидкість поділу стовбурових клітин; збільшують активність внутрішньоклітинних систем, підвищують виживання клітин.

   

  Застосування інновацій у косметиці La Colline:

  Догляд із змістом: клітинна косметика у боротьбі за молодість шкіри.

   

  У сироватці NativAge Le Serum від La Colline міститься подвійна концентрація клітинного комплексу Cell Life Extender. Сироватка діє за рахунок омолоджуючої сили комплексу CMAge® - основного компонента, який гарантує якість та ефективність всіх продуктів La Colline для догляду за шкірою. Цей засіб підходить для власниць всіх типів шкіри і має миттєвий ліфтинговий ефект.

   

  Догляд із змістом: клітинна косметика у боротьбі за молодість шкіри.

   

  Крем NativAge Le Cream містить у своєму складі активні компоненти – CMAge® та Cell Life Extender, а також екстракт мальви, які надають швидкий і помітний вплив на шкіру. Речовини посилюють надходження кисню та вологи, стимулюють синтез колагену та регенерацію клітин. Як результат, ваша шкіра стає сяючою, гладкою та пружною. Завдяки ніжній текстурі NativAge Le Cream буквально тане на очах і не залишає жирної плівки на шкірі.

   

  Догляд із змістом: клітинна косметика у боротьбі за молодість шкіри.

   

  Комплексний омолоджуючий крем під очі NativAge Le Cream Contour des Yeux здатний забезпечити такий догляд шкірі під очима, якого вона потребує. Крем розрахований на глобальну боротьбу із старінням. Його ніжна текстура м'яко лягає на шкіру та розгладжує зморшки. Крім вже знайомих вам комплексів CMAge® та Cell Life Extender у кремі містяться олії дерева Ши, Сореа та Ксіменія, кофеїн та пептиди. Вони усувають вікові зміни, підвищують тонус, покращують мікроциркуляцію крові, живлять та захищають шкіру.

   

   

  Догляд із змістом: клітинна косметика у боротьбі за молодість шкіри.

  Особливу увагу ми б хотіли приділити новинці La Colline. Cellular Eye Contour Definition з лінії Eye Performance, покликаної боротися з темними колами, обвислою верхньою повікою та зморшками.

  Близько 20 років бренд La Colline вивчав потреби найделікатнішої області обличчя – шкіри навколо очей. Складно повірити, що її товщина становить всього 0,03 мм. Що це означає? Шкіра навколо очей насамперед піддається невблаганному впливу років, але вона настільки крихка, що агресивні креми здатні лише погіршити ситуацію.

  Ідеальний засіб має поєднувати в собі дві важливі якості: ефективна дія та дбайливе ставлення до шкіри. Саме таким є Cellular Eye Contour Definition. Це унікальний продукт обіцяє неймовірний результат: ліфтинг контуру очей, реконструкцію волокон, що підтримують, і запобігання обвисанню століття.

   

  Статті на тему