UA
RU

Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття 

Редагувати переклад
Ще більше sustainable ініціатив від українських брендів.
Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 1

Проект Support by POUSTOVIT, особливо відомий своїми колекціями «Лівий/Правий берег з вишитим каштаном» підтримав організацію «Україна без сміття» — соціальний проект, що створює стійку культуру сортування побутових відходів.

Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проекту, як УБЗ. Вони були перші в Україні, хто порушив таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий внесок у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету,

— каже дизайнерка Лілія Пустовіт.

Читайте також: Sustainability Guide: Як скоротити використання пластику у своєму житті

SUPPORT by POUSTOVIT переробили свої знакові худі «Лівий/Правий берег» з лімітованого дропу в яких поєднали айдентику УБС та Support. Ці худі були передані як благодійний внесок, що допоможе в холодну пору року зігрітись робітникам першої в Україні громадської станції сортування.

Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 2

Бренд Support by POUSTOVIT розробили худі для проекту Україна Без Сміття -Фото 3

Processed with VSCO with a6 preset

«Такий саппорт – важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашої команди. А все це, зрештою, конвертується у приємні емоції, які будуть отримувати відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з'являлися на обох берегах Києва та в інших містах-мільйонниках», — Ганна Яблучна, комунікаційниця УБС.

Статті на тему