UA
  RU

  Burda Media Ukraine приєднується до Глобального договору ООН 

  Редагувати переклад

  У січні 2022 року видавництво Burda Media Ukraine стало членом Глобального договору ООН.

  Цей реліз готувався до виходу 24 лютого, після місяців, спрямованих на збереження команди, ми повертаємось до взятих на собі зобов'язань. Ми будемо дотримуватися Десяти принципів Глобального договору за трьома напрямками: забезпечення переходу до раціональних моделей споживання та виробництва, забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віку, забезпечення гендерної рівності, розширення прав та можливостей усіх жінок та дівчаток. 

  Burda Media Ukraine приєднується до Глобального договору ООН - Фото 1

   

  Burda Media Ukraine – це найбільший медіа холдинг з експертизою у медіа понад 23 роки, що включає шість бізнес-юнітів з розробки, розвитку медійних продуктів та маркетингових рішень. Щомісячна аудиторія видань холдингу складає 3,5 млн. чоловік. 

  Відтепер компанія впроваджує sustainable-політику і намагатиметься скоротити показники углецевого сліду від виробництва та покращувати показники кліматичних змін. З цією метою Burda Media Ukraine — перше в країні видавництво, яке підписало Глобальний договір ООН, в результаті якого буде створено стратегію сталого розвитку та впроваджено в медіа компанію. Ці значущі зміни продовжують глобальні sustainable ініціативи, які вже неминучі у світовому контексті.

  Читайте також: Бізнес-батальйон ДД ООН: що це і як долучитися

  Компанія присутня на ринку з 1997 року та на сьогоднішній день налічує 105 працівників по всій Україні. І всі ці роки Burda Media Ukraine намагається пропагувати ідеї, що втілені ООН у Глобальний договір, підтримує Цілі сталого розвитку, розповсюджує знання та інформацію про гендерне равенство на ресурсах Ліза та Marie Claire, про здоровий спосіб життя та здоров'я дітей на ресурсі Моя дитина . Для розповсюдження знань щодо sustainable у різних сферах та відповідності цілям ООН, на ресурсах Burda Media Ukraine були зроблені окремі розділи «Sustainable», в яких під різним кутом розглядаються питання сталого розвитку в Україні та світі.

  Burda Media Ukraine приєднується до Глобального договору ООН - Фото 2

  Протягом 23 років компанія Burda Media Ukraine сприяла скороченню використання паперу в виробничих процесах, повністю перейшла на програмне забезпечення віддаленого доступу працівників, що дозволило зменшити показники углецевого сліду від виробництва засобів масової інформації та співпрацювати з експертами по всій Україні. Створила доступні для замовлення PDF аналоги друкованих версій журналів холдингу Burda Media Ukraine.

  У сучасних умовах ми будемо фіксувати екологічні злочини росії проти України та розповсюджувати не тільки в україномовному просторі, але й у світовому.

  Burda Media Ukraine приєднується до Глобального договору ООН - Фото 3

  Вдовиченко Андрій, Генеральний директор компанії Burda Media Ukraine

  На мою думку, така компанія як наша, що комунікує з аудиторією понад 3,5 млн. людей щомісяця, не може стояти осторонь глобальних процесів, особливо зараз. Ми маємо формувати нові передові наративи та допомагати нашій аудиторії змінювати світ на краще. Тепер ми зможемо удосконалювати нашу діяльність та переймати досвід міжнародних компаній членів Глобального договору ООН. Ставши першим в Україні видавництвом, яке стало членом Глобального договору ООН, сподіваємось бути прикладом для наших колег, щоб будувати sustainable галузь.

  – говорити Генеральний директор компанії Burda Media Ukraine Вдовіченко Андрій.

  Burda Media Ukraine приєднується до Глобального договору ООН - Фото 4

  Лагутіна Катерина, керівник з впровадження стратегії сталого розвитку Burda Media Ukraine

  Одним із основних напрямків сталого розвитку для нас є гендерне равенство і видання холдингу Burda Media Ukraine вже багато зробили для цього в Україні. Насамперед, співвідношення загальної кількості працівниць у компанії та на керівних посадах вища, ніж працівників. Tone of voice таких видань як Ліза, Marie Claire – це різноманіття життєвих сценаріїв для жінок в Україні. З першого дня війни ми працюємо, щоб забезпечити доцільну інформацію жінок, розповсюдити історії жінок на війні. Я впевнена, що зараз впровадження sustainable стратегії більш ніж доцільне, тому що саме зараз у нас є шанс розбудувати не тільки галузь але й державу в sustainable форматі,

  — Лагутіна Катерина, керівник з впровадження стратегії сталого розвитку Burda Media Ukraine

  Сеть Глобального договору ООН в Україні 

  Сеть Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша в світі асоціація корпоративно-відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. 

  Статті на тему