UA
RU

Чим запам'ятався лютий очима України без сміття

Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.

Кожен воює на своєму фронті. І поки наші ЗСУ захищають українські землі, інші організації турбуються про мікроклімат усередині країни. Такою є Україна без сміття, яка кожного місяця намагається зробити все більше і більше добрих справ на благо екології та країни.

Окопні свічки

Постійна Ініціатива по збору жерстяних та алюмінієвих бляшанок, воску та парафіну для окопних свічок набирає обертів. На сьогодні УБС забезпечує баночками вже 21 волонтерські організації та окремі волонтери. І все це завдяки вам, клієнтам УБС, які старанно сортують усі свої відходи та здають їх на станцію. Дякуємо вам! Дякуємо і волонтерам, які продовжують робити окопні свічки за будь-яких умов. За цей місяць організація передала 19,5 кг банок та 6,5 кг воску на окопні свічки! Загалом за весь період ініціативи, тобто з вересня 2022 року, вони передали волонтерам. 493, 43 кг сировини.

Військові та волонтери хочуть сортувати!

Ініціативою «Підвісь пакет!» вже регулярно користуються одна військова частина Києва та один із найбільших волонтерських штабів — ГО «Жіночий ветеранський рух». Україна без мусора намагатиметься зробити цю благодійну ініціативу з сортування регулярною і для цього їм потрібна ваша допомога. Розкажіть про підвішені пакети друзям та підвісте самі парочку! Варто, щоб військові та волонтери бачили вашу підтримку та вдячність за їх найважливішу роботу.

Як підвісити пакет?

  • заходьте в телеграм-бот УБС
  • натискаєте кнопку «Чат з людиною»
  • пишете, яку кількість пакетів бажаєте підвісити
  • отримуєте посилання на оплату та сплачуєте (вартість 1 пакету 280 грн)

Готово! Ви зробили ваш внесок у нашу спільну победу над мусором.

 Передали 70 кг курилок

УБС продовжує збирати різні курильні системи на станції, тож приносите їм свої одноразки, вейпи, гло та айкоси. Що з ними буде далі? Організація передає їх студентам-інженерам з ЕКОКПІ, які заряджають системи скидання для українських дронів батарейками з цих курильних девайсів Тож хай паління вбиває ворогів, а не нас!

Корки знову на переробку

Хороші ресайкл-новини: нарешті компанія знайшла кому можна віддавати натуральну кірку на переробку. Тепер з нього робитимуть підкладки в салон для старих авто. Тому приносите натуральні кірки на станцію! А синтетичні й надалі здавайте УБС на безпечне високотемпературне спалювання.

 Новий сайт NO WASTE SHOP

Чим запам'ятався лютий очима України без мусору-Фото 1

Багато хто довго цього чекав! Відтепер сайт з екотоварами організації працює на українській платформі й має набагато зручніший та приємніший інтерфейс, ніж був раніше. Зазирніть до магазинчику, там є багато новинок та різних цікавих речей, які допоможуть вам підтримувати ваш екосвідомий спосіб життя. Нагадуємо, що весь прибуток від продажу наших товарів УБС направляє на розвиток їх організації. Тож купуючи в них — ви робите великий внесок в підтримку «України без сміття». Чекаємо на ваші замовлення shop.nowaste.com.ua

Читайте також: Чим запам'ятався січень очима України без сміття

 Підсумки проекту «Зігрій»

Цілий місяць компанія збирала пряжу завдяки дуже теплій співпраці з організацією Зроблено в Україні в рамках проекту «Зігрій». Метою проекту було забезпечення наших воїнів та воїтельок в'язаними балаклавами, шапками, шарфами, бафами чи носками, які з любов'ю зв'яжуть старанні волонтерки. Ви приносили пряжу на станцію, надсилали її через послуги «УБС Кур'єр», «УБС Ухил» та «Пластик Поштою» та пересилали напряму нашим партнерам із «Зігрій». Щиро дякуємо вам за допомогу. Разом з вами УБС зібрали 24 кг пряжі лише на станції! В умілих руках волонтерок ці ниточки перетворюватимуться на зігріваючі речі для наших захисників та захисниць. 

УБС вперше на Київщина

Чим запам'ятався лютий очима України без мусору-Фото 2

18 та 19 лютого організація представляла товари зі своєї екокрамнички на першому українському курованому маркеті. Київщина. На маркеті було також представлено багато вінтажних та reuse-речей від українських брендів. А вони представляли створені у ресайкл-майстерні блокноти, Горщик «Гостомель», немає кульок та мерч. Все це ви можете завжди купити в NO WASTE SHOP. Присутність на маркеті для компанії була дуже цінним та цікавим досвідом. Вони отримали можливість розповісти великій кількості людей про УБС, про важливість сортування та ресайклінгу та дати можливість людям підтримати нашу діяльність.

Аудиторія такого заходу – переважно прогресивна молодь, блогери та лідери думок. А фішкою їхнього корнеру стала картина з кришечок, репродукція Ван Гога «Зоряна ніч», зроблена молодим режиссером та фанатом. Іваном Шохою. Ніхто не міг пройти повз картину і не зазирнути до нас.

Анонс екскурсій на станції сортування

Додавайте собі у календарик — 5 та 12 березня (неділі) о 14:00 на станції відбудуться екскурсії. Керівник станції Остап залюбки проведе вас за стулки станції та розповість, як почати сортувати, куди відправляються всі типи вторсировини, як їх переробляють та інші цікаві факти. Відповість на ваші запитання та поділитися лайфхаками. Щоб взяти участь, будь ласка, заповнюйте цю анкету. Ми обов'язково зв'яжемося з вами та розповімо всі деталі.

Тривалість екскурсії – 1 година. Вартість: 300 грн для дорослих та 150 грн для дітей від 5 до 18 років.

Що подивитись: нашумівшу документалку від BBC

УБС закликає дивитися крізь фільтр критичного мислення. УБС майже щодня отримує повідомлення про цей фільм. Тож вони вирішили написати цілий допис, в якому викладемо їхню думку щодо цього кіно з досить маніпулятивним назвою «Міф про переробку».

 

Статті на тему