UA
RU

H&M перетворив пластикові пляшки у яскраву дитячу колекцію

Редагувати переклад
H&M об'єднався з Danone AQUA в рамках проекту Bottle2Fashion, який перетворює відходи пластикових пляшок з островів Індонезії на переробку поліестер. Результатом співпраці стала колекція дитячого одягу H&M, з різноманітними принтами та яскравими кольорами. Цього разу за ініціативою Bottle2Fashion було зібрано та перероблено понад 7,5 мільйона ПЕТ-пляшок, а колекція дитячого одягу виготовлена ​​з 663 869 ПЕТ-пляшок. Колекція доступна у всіх магазинах H&M в Україні з січня 2022 року.

H&M перетворив пластикові пляшки у яскраву дитячу колекцію-Фото 1

Весь поліестер, використаний у цій колекції, є переробленим і надходить із проекту Bottle2Fashion, який також підтримує ініціативу уряду Індонезії щодо боротьби із загрязненням морського середовища та робить свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку. ПЕТ-пляшки збираються зі всіх островів Індонезії, далі сортуються та очищуються, а потім подрібнюються на пластівці для виробництва перероблених поліефірних волокон.

Ми маємо намір очолити рух у напрямку сталого майбутнього моди. Ми можемо і повинні впроваджувати такі співпраці, щоб прискорити трансформацію, яка має вирішальне значення для нашої галузі, — разом із іншими брендами, нашими постачальниками та нашими клієнтами. Це так надихає, що теми сталого розвитку можуть відчиняти двері та мотивувати людей об'єднуватися та виявляти креативний підхід,

— каже Карін Брінк, Менеджер зі сталого розвитку H&M Kids.

«Danone AQUA прагне стати частиною вирішення проблеми пластикових відходів. Проте, щоб допомогти уряду Індонезії скоротити до 2025 року 70% відходів, що потрапляють в океан, потрібні зусилля та співпраця багатьох зацікавлених сторін. H&M поділяє те саме бачення: бути лідером у створенні більш замкнутої та відновлюваної економіки і водночас робити реальні дії, щоб не допустити попадання пластикових відходів в океан», - говорить Джеффрі Рікардо, Старший менеджер з циркулярної упаковки у Danone AQUA.

H&M перетворив пластикові пляшки у яскраву дитячу колекцію-Фото 2

Сучасні, затишні та об'ємні худі, штани, джоггери, футболки, топки з довгими рукавами та носки складають колекцію дитячого одягу для дітей від 9 до 14 років і включають деталі у спортивному стилі, принти tie-dye, колор-блок. Лейтмотивом колекції стали зображення героїв із легендарної саги Star Wars. Завдяки колірній палітрі лавандової, блідо-жовтої, чорної, сірої та лаймово-зеленої колекції виглядає енергійно та свіжо.

Читайте також: До Дня закоханих: Mamour Paris представив колекцію екологічно чистих прикрас

H&M перетворив пластикові пляшки у яскраву дитячу колекцію-Фото 3

Ця колекція відповідає цілі H&M до 2030 року повністю перейти на матеріали, які є переробленими або постачаються зі сталих джерел. Для досягнення цієї мети бренд докладає всіх зусиль, інвестуючи в інновації та технології. Важливо відзначити, що вже сьогодні 100% хлопка, що використовується для створення дитячого одягу, є переробленою, органічною або отриманою зі сталих джерел.

Загальна мета бренду H&M полягає у тому, щоб до 2040 року стати повністю циркулярними.

Статті на тему