UA
RU

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories

H&M з гордістю представляє нову капсульну колекцію Круговий дизайн в рамках концепту Innovation Stories. 

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories-Фото 1

Це четверта колекція Innovation Stories у світі, проте перша в Україні. Концепт Innovation Stories покликаний демонструвати новітні розробки у виробництві та матеріалах та сприяти прогресу у напрямку стійкої моди.

«Innovation Stories – це платформа, яка виводить наші експерименти на новий рівень. Ініціатива заохочує нашу роботу з вченими та розробниками та висвітлює наші прогресивні ідеї», - Каже Елла Соккорсі, концепт-дизайнер H&M.

Кожна наступна колекція в рамках Innovation Stories розповідає нову історію, засновану на екологічності та інноваціях, що відображає любов до сучасної моди.

Наш новий концепт продовжує шлях H&M до стійкої та циркулярної моди майбутнього. Колекції Innovation Stories дозволяють нам розвиватися та рости, одночасно створюючи бажані та довговічні вироби, якими, як ми сподіваємось, будуть захоплюватися та пишатися наші клієнти,

- Каже Енн-Софі Йоханссон, креативний консультант H&M.

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories-Фото 2

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories-Фото 3

Капсульна жіноча колекція Innovation Circular Design Story – справжнє торжество моди як джерела радості. Кожен предмет одягу кидає виклик візуальним стереотипам, пов'язаним зі стійкою модою, втілюючи палкість, енергію і оптимізм. Це особливі речі, які треба цінувати і якими потрібно ділитися, і зрештою передавати у спадок. Колекція знаменує собою динамічну співпрацю зі стилістом Іб Камарою, який стилізував кампейн, а також виступив як креативний консультант для колекції в тісній співпраці з командою дизайнерів H&M.

Це еклектична колекція, що виявляє різні аспекти сучасної жіночності. Тут є як драматичні обсяги і маскулінні силуети, так і боді, що облягають, і облягаючі міні-спідниці.

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories-Фото 4

H&M вперше в Україні представить стійкий концепт Innovation Stories-Фото 5

Серед інноваційних матеріалів колекції Innovation Circular Design Story представлені:

  • целюлозне волокно Eastman Naia™ Renew, вироблене на 60% із сертифікованої деревини, отриманої з екологічно чистих джерел, і на 40% з відходів, що важко переробляються, таких як пластикова упаковка і килимове волокно, які в іншому випадку могли б опинитися на звалищі;
  • перероблений поліестер REPREVE® Our Ocean®, отриманий із PET-пляшок, які мають високий ризик попадання у світовий океан;
  • RESORTECS® — розчинна швейна нитка, яка дозволяє легко розбирати одяг та переробляти його після закінчення свого життєвого циклу;
  • Веганська шкіра Vegea™, отримана з волокон виноградної шкірки, насіння та стебел, що залишилися у процесі виготовлення вина.

Читайте також: OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок

Жіноча доолекція Innovation Circular Design Story надійде у продаж 9-го грудня ексклюзивно до ТРЦ RiverMall.

Статті на тему