UA
RU

Група Kering і Лондонський коледж моди запускають освітню програму

Редагувати переклад

Група Kering і Лондонський коледж моди (London College of Fashion) запускають нову освітню програму. А семе — курс, орієнтований на сталість. 

Група Kering і Лондонський коледж моди запускають освітню програму-Фото 1

Група Kering відновлює партнерство з Лондонським коледжем моди (London College of Fashion). Разом вони запускають нову програму — освітній курс, орієнтований на сталість. Програма охоплюватиме 3 роки. На курсі навчатимуть розробляти стійкі моделі управління в індустрії моди. Kering запропонує комплексні тренінги, які надаватимуть студентам інструменти для того, щоб поставити стійкість у центр своєї стратегії.

«Єдиний спосіб по-справжньому й ефективно навчати людей — це тісно співпрацювати зі школами та університетами. Так можна виробити комплексний підхід до питань сталого розвитку. Давня співпраця Kering і Лондонського коледжу моди зосереджена на використанні потенціалу освіти та творчості для підтримки нашої планети. Ми поділяємо те ж саме бачення щодо розширення можливостей молодих талантів. І заохочення наступного покоління професіоналів моди ставити стійкість у центр своєї майбутньої кар’єри», — прокоментували новину у Kering. 

Група приділяє увагу екологічності. Минулого року у Kering заявили про намір скоротити викиди парникових газів на 40%

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / London College of Fashion

Читайте також: КУДИ ПІТИ ВЧИТИСЯ: НАЙКРАЩІ ФЕШН-ШКОЛИ СВІТУ

Статті на тему