UA
RU

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first

Редагувати переклад

Український slow fashion бренд VOIT та міжнародна юридична компанія для онлайн-бізнесу Avitar запустили колаборацію – People first – люди найперше.

Ідея колаборації з’явилась в розпал війни, взимку 2023 року. Бізнесами, яких, здавалось би, не поєднує нічого.

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first-Фото 1

Окрім людей. І любові до людей.

“Одразу після початку блекаутів, ми в офісі Avitar швидко відреагували, запаслись генераторами і пальним, і запрошували всю команду до нас, разом зі своїми друзями, коханими та дорогими людьми, яким було ніде працювати в цей час. Так, у нашому офісі з’явилась Вероніка, співвласниця бренду Voit. Дівчата вдохновили нас своїм підходом до виробництва одягу, їх принципами sustainability, повторним використанням тканин, та людини як головної цінності, навколо комфорту якої і створюється мода». — коментує Євген Савельєв, керуючий партнер компанії Avitar.

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first-Фото 2

Так і з’явився маленький дроп: оверсайз сорочки з upcycle вінтажними вставками та шопери, на обох нашивки “people first” — гасло, яке об’єднує. People first — це про одяг, в якому зручно, спокійно та безпечно; це про людей, їх комфорт, свободу та самовираження; це про особистість, яка і є основою стилю.

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first-Фото 3

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first-Фото 4

Читайте також:«ЕТНО» — НОВИЙ ДРОП РЕДИЗАЙН-СОРОЧОК OMELIA

Спільна колекція від VOIT та Avitar створена для українців, які знають цінність і вагу кожного людського життя, які надають значення кожному дню, прожитому в спокої та комфорті, та які усвідомлюють потужну силу особистості в усіх її проявах. Тому і починають з себе!

"Наш фокус на людях це не просто слова. І коли ми дізнались що Avitar використовують технологію legal design (тобто юридичні документи створюють такі, щоб навіть дітям було зрозуміло всі-всі умови та роблять їх максимально зручними для використання (а потім і повторного використання без залучення юриста) — то зрозуміли, що це 100% match! А ще вони pro bono супроводжують UA Drone School, спільноту Humancreed, інклюзивну пекарню Good Bread from Good People, благодійний фонд “10 гривень” і багато інших». — розповідає засновниця та дизайнерка бренду Людмила Пустовойт.

Наперекір блекаутам: мода та право об'єдналися у колаборації People first-Фото 5

Тому і позиції дропу — оверсайз та унісекс, —поєднують багато кольорів та текстур і точно підійдуть усім, хто розділяє та бажає підтримати ці ідеї!

 

*VOIT — український slow fashion, vintage & upcycle бренд, створений у 2021 році. Бренд має 4 лімітовані колекції, у кожній з яких можна знайти речі з вставками вінтажних тканин, що залишились у дизайнерки Людмили Пустовойт після бабусі. Через унікальність тканин та небажання бренду сприяти надмірному споживанню, кожна представлена одиниця — в дуже обмеженій кількості.

 

Avitar — міжнародна юридична компанія для онлайн-бізнесу, яка супроводжує ІТ-компанії, які розвиваються і масштабуються на ринки ЄС, США, Великобританії, а також працюють з App Store, Google Play, Google Ads. Керуються гаслом “Люди. Бізнес. Право” (і черговість важлива!).

 

Статті на тему