UA
RU

OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок

Редагувати переклад
Ательє спортивного одягу OWow та мережа спортивних клубів Smartass створили колекцію спортивного одягу з перероблених ПЕТ-пляшок, зібраних в океані. 

OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок-Фото 1

Використані пластикові пляшки, зібрані під час сортування відходів, подрібнюються та після видалення небажаних домішок піддаються плавленню. Отриманий гранулят далі обробляється для отримання ниток та тканини Repreve, що стала основою колекції.

Зазначається, що для створення 1 топу переробляється 20 пляшок, а для лосин-30 пляшок. Один же метр м'якої та еластичної тканини Repreve, яка відводить вологу від шкіри, забезпечуючи швидке висихання – 22 пластикові пляшки.

Читайте також: Важливі моменти: Головні підсумки кліматичного саміту у Глазго

У колекцію увійшли топи та лосини, доповнені яскравими елементами та SMART комбінаторикою. Топ ZIP із застібкою спереду - ідеальний варіант для будь-якого тренування, його легко одягати і знімати, а блискавка із застібкою-бігунком не дозволяє йому розстібатися під час руху. Топ WINGS створює гарний силует та забезпечує легку підтримку. Модель прикрашена тонкими бретелями забезпечує ідеальну посадку. Лосини Re-Cycled з відомим елементом OWow - високою посадкою і комфортним еластичним поясом доповнюють серію топів.

OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок-Фото 2

OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок-Фото 3

OWOW & SMARTASS очищають океани від ПЕТ-пляшок-Фото 4

Індустрія моди є однією з найбільш забруднюючих у світі. Увага до цієї проблеми і є Smart способом життя, усвідомленим та раціональним.

Статті на тему