Edit page title Режисер фільму "Не дивись нагору" пожертвував велику суму до Фонду надзвичайної кліматичної ситуації
Edit meta description Режисер фільму "Не дивись нагору" пожертвував велику суму до Фонду надзвичайної кліматичної ситуації - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Режисер фільму "Не дивись нагору" пожертвував велику суму до Фонду надзвичайної кліматичної ситуації

Редагувати переклад

Кліматична ситуація змінюється з кожним днем ​​і стає все гострішим.

Адам МакКей, який зняв фільм про проблеми клімату “Не дивись нагору” з Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс, пожертвував 4 мільйони доларів у Фонд надзвичайної кліматичної ситуації.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від FilmPhoria (@filmphoria7)

Це був найбільший внесок в історії цієї організації з 2019 року. Режисер також ухвалив рішення вступити до ради і безпосередньо брав участь у всіх процесах Фонду.

Надзвичайний кліматичний фонд унікальний своєю прихильністю до ненасильницької та активної діяльності. Я пишаюся тим, що підтримую їхні зусилля і закликаю інших приєднатися до мене і зробити все можливе, щоб запобігти кліматичній кризі, що швидко погіршується.

— каже оскароносний режисер.

Читайте також: Ось так треба робити: Власник Patagonia подарував компанію екоорганізації

Фонд був створений у 2019 році як міст між благодійністю та кліматичним активізмом. Згідно з його веб-сайтом, CEF профінансував понад 90 організацій та навчив понад 22 000 кліматичних активістів, виділивши понад 4 мільйони доларів лише цього року. Як фонд без пожертв, він покладається на донорів для збирання грошей.

Варто лише згадати його останню картину, в якій в іронічній формі розповідається про те, що два астронавти нижчого рівня відправляються в прес-тур, щоб попередити людей про астероїд, який наближається, який знищить планету. Але практично всі ігнорують цю парочку і не приділяють належної уваги такому важливому питанню.

Статті на тему