UA
RU

Рита Ора запускає sustainable бренд спортивного одягу

Редагувати переклад

Ще одна знаменитість приєдналася до лав усвідомлених підприємців.

Рита Ора анонсувала вихід свого власного бренду одягу для спорту. При цьому в концепцію лейблу вона вклала етичне та свідоме споживання.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Humans Being (@humansbeingtogether)

Співачка заявила, що її бренд під назвою Humans Being, призначений для того, щоб носити його від тренування до виходу на вулицю. Офіційний запуск Humans Being планується на 3 листопада і в дебютну лінійку увійдуть речі, які підійдуть "людям та їх гібридним способом життя", а також функціональні вироби, виготовлені з екологічно чистих та перероблених матеріалів з круговим життєвим циклом, включаючи Ynviron та Antex, матеріали з перероблених пластикових пляшок, а також натуральні матеріали, такі як органічна бавовна. 

Лінійка складатиметься з 12 предметів спортивного одягу, який розглядається як капсульний гардероб “і носитиметься як протягом багатьох років, як і протягом одного дня, йдеться у релізі.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від RITA ORA (@ritaora)

Концепція кожної колекції полягає в тому, щоб забезпечити плавний перехід від одного виду діяльності до іншого, при цьому одяг повинен бути універсальним і підходить під будь-яку життєву ситуацію. У дебютній колекції 12 предметів одягу, від велосипедок до толстовок, джоггерів, спортивних бюстгальтерів та легінсів, кожна з яких представлена ​​у 6 різних колірних рішеннях, включаючи нейтральні та сміливі барвисті тони. Ціни варіюються від 45 до 110 фунтів стерлінгів і будуть доступні лише на сайті human-being.com з 3 листопада.

Читайте також: Prada представив свою першу ювелірну колекцію із переробленого золота

Рита Ора є головним креативним директором бренду і вона ж розробила та тісно співпрацювала з технічними фахівцями в галузі моди та сталого розвитку, щоб створити лінію еко-свідомого та розкішного спортивного одягу.

Статті на тему