Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів

Редагувати переклад

Український essentialwear-бренд Norba представляє колекцію весна-літо 2024. Вона відзначає новий етап для сестер Ольги та Олени Норба, які віднині відходять від традиційної концепції одягу для спорту та відпочинку і презентують нові трендові моделі та інноваційні тканини, що якнайкраще поєднують стиль та функціональність. 

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 1

Окрім позачасових бестселерів бренду, таких як велосипедні шорти та бралети, відтепер у лінійці з’являться зручні та модні речі для повсякденного життя — це легкі блакитні та лимонні тренчі, жилети-карго та легкі шорти, тонкі в’язані поло, які гарантують надзвичайний комфорт. У поєднанні зі спортивною базою, ці нові позиції сприяють формуванню капсульного гардероба без зусиль та з можливістю легко комбінувати елементи між собою. 

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 2
 
Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 3
 
Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 4

Сестри Норба пропагують любов до себе як основу внутрішньої сили. Саме тому рекламна кампанія, що була відзнята у Парижі, плекає невимушену атмосферу міста мрій. Зйомка присвячена відчуттю рівноваги у швидкому темпі міського життя. Ця гармонія у відносинах із самою собою є першоджерелом жіночої продуктивності, щастя та психічного здоров’я. 

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 5
Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 6
 
Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 7

У розрізі самовідданості сталому розвитку, Norba із гордістю представляє SS24 як найбільш екосвідому колекцію в історії бренду. Завдяки свідомо обраним матеріалам, таким як вторинно перероблений поліестер, органічна бавовна, модал та суміші ліоцелюлозної та вовняної тканин, бренд гарантує, що кожен виріб віддзеркалює ідею екологічної відповідальності. Ці екосвідомі тканини водночас практичні та елегантні. Міцні та зносостійкі, вони чудово зберігають форму та надовго залишаться у гардеробі. 

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 8

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 9

Романтика essentialwear у колекції SS’24 від Norba: гармонія комфорту та трендів-Фото 10

Колекція доступна на сайті бренду.

Читайте також: Sustainability Talk: український slow fashion бренд блейзерів ARTICLE

Norba — це український essentialwear-бренд базового та спортивного одягу, який підходить як для тренувань, так і для повсякденного життя. Заснований у 2018 році сестрами Ольгою та Оленою Норба, бренд святкує життя в усіх його проявах. Орієнтуючись на екологічні матеріали, стриманий шик та мінімалістичний дизайн, сестри прагнуть створювати одяг, який бездоганно пасує до кожного типу фігури, підкреслює жіночу красу та сприяє комфорту. Заклик піклуватися про себе у першу чергу — одна з основних цінностей, що лежить в основі бачення Norba.

 

Статті на тему