UA
RU

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп

Редагувати переклад

Український бренд Norba презентує перший у новому році дроп Soft Sport — капсульну колекцію одягу для спорту та відпочинку. 

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 1

Мінімалістична та вишукана, нова капсула присвячена естетиці quiet luxury, інтерпретованій для прихильниць активного способу життя, які цінують поєднання моди та функціональності.

У добірку увійшли комфортні та позачасові бестселери, які ідеально підійдуть для “м'якого” тренування – йоги, пілатесу, балету, бігу, танців та медитації. Це еластичні легінси, боді з довгим рукавом, кроп-топи, велосипедки, спортивні бюст'є та комбінезони із підтримкою преса. 

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 2
 
SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 3

Філософія Norba полягає у створенні ідеального повсякденного гардеробу, тому речі loungewear делікатно інтегровані у кожну колекцію. У новому дропі бренд презентує затишні бавовняні світшоти із відкладним воротником, лонгсліви, комфортні широкі штани на резинці, бейсболки з нейлону. У комбінації зі спортивними промовами вони дозволяють легко створювати образи для дому, роботи та подорожей.

Стримані кольори – молочний, темно-синій, чорний та беж – символізують внутрішню гармонію та баланс, які пропагують сестри Норба. Робота з тілом — це, насамперед, терапія, і правильний одяг допомагає жінці бути сильною, цілеспрямованою та задоволеною собою в цьому процесі.

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 4
 
SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 5

Ми віримо, що будь-який спорт, практика чи медитація повинні викликати захоплення та приємні відчуття у тілі. Чим би ми не займалися, ми маємо отримувати задоволення від процесу свого розвитку на шляху до кращої версії собі,

- впевнені Ольга та Олена Норба.

Читайте також: Запуск sustainable-дропу 365 STUDIO x HEMPFUL

SOFT SPORT CAPSULE: Norba презентував новий спортивний дроп-Фото 6

Norba - за сталий розвиток. Всі речі виробляються із високоякісних, довговічних та екологічно чистих матеріалів. Це тканини із натуральним та органічним складом, із переважно перероблених матеріалів — тенсел, модал, віскоза, органічний бавовна, перероблений поліамід.

Статті на тему