UA
RU

Свідомий бренд Lac.Sante створив набір турботи для українських захисниць

Редагувати переклад

На сьогодні в армії України служить понад 57 000 жінок, 7 тисяч з яких перебувають на передовій. 

Відомий бренд Lac. Sante вважає, що кожна з захисниць заслуговує на якісну натуральну косметику та комфорт у тих надзвичайних умовах, у яких вони опиняються, рятуючи життя іншим, захищаючи нашу незалежність та свободу від терору.

Свідомий бренд Lac.Sante створивши набір турбот для українських захисниць-Фото 1

Разом із благодійною організацією “Землячки. Ukrainian Front” бренд вибрав три найважливіші та найуніверсальніші засоби, які пригодяться нашим захисницям. Так з'явився НАБІР ТУРБОТИ. Набір можна підвісити онлайн через сайт.

До нього увійшли: універсальний крем, загоювальний SOS-бальзам та гідрофільна олія для інтимної гігієни. Універсальний крем BASIC підійде для основного повсякденного догляду за шкірою обличчя, тіла та рук. Можна використовувати в холодну пору як захисний крем. Покращує регенераційні процеси шкіри, також можна наносити при обвітренні чи сонячному опіку, та інших не критичних пошкодженнях для швидшої регенерації. Зволожує, живить, заспокоює.

Читайте також: HAPTA ДОЗВОЛИТИ ЖІНКАМ З ОБМЕЖЕНОЮ РУХЛИВІСТЮ РУК НАНОСИТИ ПОМАДУ

Гідрофільна олія для інтимної гігієни NATURE POWER спеціально розроблена для жіночого тіла, з відповідним рівнем Ph. Попереджує бактеріальні та грибкові інфекції завдяки ефективним натуральним компонентам. Дозволяє проводити щоденні гігієнічні процедури з мінімальною кількістю води.

SOS бальзам 8 до 1 NATURE POWER универсальный антисептик. Усуває свербіж, прискорює загоєння ушкоджень шкіри: опіків, синців, царапин, тріщин тощо. Зменшує запальні процеси шкіри: висипання, почервоніння тощо. Пом'якшує грубу шкіру. Усуває наслідки обвітрювання та обмороження. При нанесенні на виски допомагає зняти симптоми втоми. Можна використовувати як захисний бальзам для губ.

Свідомий бренд Lac.Sante створивши набір турбот для українських захисниць-Фото 2

Косметика в алюмінієвій легкій тарі. Набір встановлена ​​спеціальна ціна зі знижкою 40% від реальної вартості. Набір турбот можна підвісити на сайті бренду, оплативши онлайн. Не передбачено персональних замовлень. Усі набори передаються військовим виключно через благодійну організацію “Землячки. Ukrainian Front” .Частота та кількість передачі наборів залежатиме від кількості підвішених наборів на сайті.

Lac Santé – український косметичний нішевий бренд, заснований у Криму у 2007 році. З 2012 року базується у Києві. Бренд використовує сучасні формули натуральної косметики та спеціалізується на мулово-сульфідних грязях. Косметика не тестується на тваринах.

Статті на тему