UA
RU

Український усвідомлений бренд RCR KHOMENKO представив стікерпак на підтримку “Асканії Нової”

Редагувати переклад

Частина коштів з продажу піде на допомогу біосферному заповіднику "Асканія Нова", який перебуває в окупації на Херсонщині.

Апсайклінг бренд RCR KHOMENKO анонсував вихід нового стікерпаку для речей. Цього разу дизайнерка створила стікери чорного кольору з силуетами диких тварин. Їх можна перенести на улюблену річ і таким чином оновити її. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від RCR KHOMENKO 🇺🇦 (@rcr_khomenko)

Бренд повідомив, що 30% продажів цього набору піде на допомогу заповідника “Асканія Нова”. Зараз він перебуватиме в непростій ситуації, оскільки російські військові окупували його, але заповідник продовжує свою роботу, незважаючи ні на що. Вони закриті для відвідувачів, але співробітники парку залишаються на своїх місцях і продовжують доглядати диких тварин.

В осінньо-зимовий період "Асканія Нова" потребує більшого фінансування, оскільки необхідно закуповувати корм для тварин. Тому RCR KHOMENKO вирішив допомогти найбільшому в Західній Європі заповіднику та зібрати певну суму. 

Читайте також: Balenciaga запускає спеціальну програму свідомого споживання 

Ціна стікерпаку 45 доларів, але за допомогою нього ви зможете кастомізувати свої речі та задонатити на підтримку важливого біосферного об'єкту України.

Статті на тему