UA
RU

Ось так треба робити: Власник Patagonia подарував компанію екоорганізації

Редагувати переклад

Мільярдер поневолі, як сам себе називає, Івон Шуінар, прийняв рішення віддати свою компанію Patagonia, яка відома своїми “зеленими” поглядами та нетрадиційним поглядом на капіталізм, до рук некомерційної організації Holdfast Collective, що займається боротьбою зі зміною клімату.

Власник знаменитого еко-бренду вирішив, що капітал, який він отримував від продажу колекцій одягу для активного відпочинку, можна перемістити у потрібне русло. Тому замість того, щоб продавати компанію, він подарував її трастовому фонду, який, у свою чергу, перераховуватиме 100%, а це близько 100 млн на рік, прибутку організації на вирішення питання зі зміною клімату, а також захистом неосвоєних земельних ділянок по всьому світу.

Процес передачі компанії відбувався у кілька етапів: спочатку дружина та двоє дорослих дітей Шуінара віддали свої частки компанії Івону, а після вже почалося створення трастового фонду та некомерційної організації. Чоловікові навіть довелося сплатити податок у розмірі 17,5 млн. доларів за передачу компанії трасту.

Сподіваюся, це вплине на нову форму капіталізму, яка не обмежується кількома багатими людьми та купою бідняків. Ми збираємося роздати максимальну суму грошей людям, які активно працюють над порятунком цієї планети.

- поділився своїми планами мільярдер.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Patagonia (@patagonia)

Читайте також: Miu Miu представив нову upcycling-колекцію осінь-зима 2022

Patagonia і надалі продовжуватиме свою комерційну діяльність, випускаючи екологічно усвідомлені капсули для активного відпочинку.

Статті на тему