Edit page title Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту
Edit meta description Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту

Carner Barcelonaчерез свої парфуми транслюють сучасний дух Барселоні, її середземноморську душу, архітектуру, культуру, історію та майстерність жити у ритмі сієсти. 

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 1

Барселоні зізнавались та зізнаються у коханні класики та сучасники: дизайнери — у своїх колекціях, поети — у віршах, режисери — у кіно. Та, мабуть, найнезвичніші знання у любові — ті, які не можна описати словами, а лише відчути, як аромати іспанського бренду Carner Barcelona.

Засновники компанії – Сара Карнер та її брат Хоакім. Зі спільним баченням і безумовною любов'ю до свого рідного міста вони створили парфумерний бренд у 2010 році. Сара завжди мріяла створити власну парфумерну марку, пов'язану з Барселоною. Для цього вона запросила найкращих парфумерів з Парижа, Нью-Йорка та, звичайно, Барселоні. До шкірного аромату Carner Barcelona входять вишукані інгредієнти, що розкриваються на шкірі протягом дня, демонструючи всі його грані.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 2

Сара та Хоакім — нащадки старовинного іспанського роду майстрів зі шкіряного виробництва. Власне, тому твори Carner Barcelona — це дань культурі іспанських ремісників та ода сучасній космополітичній Барселоні. Зокрема, дерево, класичний середземноморський матеріал, шляхетний та теплий, є ДНК бренду. Це візуально представлено у міцних міцних кришечках флаконів Carner Barcelona. Елегантна скляна пляшечка – ода сучасному духу Барселоні. Чиста та мінімалістична форма флакона уособлює простоту та невимушеність життя на узбережжі Середземного моря.

«Мені дуже пощастило мешкати біля будинку в сільській місцевості поблизу Барселоні, де мене оточувало так багато землістих деревних ароматів: сладкий свіжий запах скошеної трави, фруктово-м'ятний та м'який - герані, землістий зеленуватий - Фігового дерева… Мені закарбувався в пам'яті запах вересня, цей особливий гіркий і деревний аромат часу збирання зрілого миндалю. Але, мабуть, найбільше на мене вплинув запах шкіри та табаку, який приносив додому батько із сімейної шкіряної фабрики. Ці особливі для мене запахи не раз надихали мене на створення парфумів», -ділитися Сара.

Спогади детства надають парфумам Carner Barcelona вишуканого та дещо гротескного ретрошику, за який бренд визнають у всьому світі. Наразі нараховується 8 колекцій, особливе місце серед них посідає яскрава та темпераментна #DREAM_COLLECTION.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 3

Свіжі й осяйні парфуми #IbizaNights та #Марбелья, які включає колекція, змушують нас мріяти. Так стверджують їхні автори. Саме тому цитруси, фрукти, квіти та мускус визначають характер ароматів. І саме тому був вибраний елегантний напівпрозорий блакитний колір флакона та кришечки — він передає грайливий настрій та нагадує про лагідне побережжя Середземномор'я.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 4

Завдяки кришталево чистій воді, живописним ландшафтам та атмосфері свята Ібіца стала місцем паломництва та прихистком для всіх, хто шукає сонця, радощів та обожнює буйну природу Півдня. Цей райський острів розташований біля Середземного моря біля східного побережжя Іспанії. Дивовижна відпустка на Ібіці запам'ятається на всю життя. Й усі ці неповторні моменти знайшли своє втілення у потрясному амброво-квітковому ароматі. #IbizaNights.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 5

Композиція акватичного #IbizaNightsбула створена 2020 року, парфуми увійшли до #DREAM_COLLECTION. Верхні ноти – це солодка груша, сонячний італійський мандарин, пряний зірчастий аніс. Романтичне «серце» аромату підкорює бентежним букетом тропічних квітів — магнолія, іланг-іланг, жасмин самбак. Базові ноти — спокусливий дме ванілі та пачулі на підкладці з бензоїнової смолі.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 6

Гламурна Марбелья розташована на південному узбережжі Іспанії та відома розкішним способом життя та чудовими пляжами. Завдяки теплому середземноморському клімату та мальовничій місцевості на тлі гір Сьєрра-Бланка Марбелья випромінює вишуканість та елегантність. Чудове поєднання релакс та розкоші робить її омріяним напрямком для вибагливих мандрівників і селебріті. Обов'язково для відпочинку в Марбельї — прогулятися гарною набережною з фешенебельними яхтами, отримати бронзовий загар, відпочиваючи на розкішному пляжі, та вдихнути чуттєвий аромат зрілих південних квітів і фруктів… #Марбелья.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 7

З перших секунд елегантний #Марбельязакохує в собі запаморочливим поєднанням фруктових тонів чорної смородини та пряних ароматів рожевого перцю, змінюючись стурбованим запахом квітів: бархатистих роз, співзвучних ним півонії та п'янкого жасмину, доповнених освіжаючою терпкістю зеленого чаю. М'яке фруктове насолоду до фіналу композиції привноситиме нота зрілого персика, що особливо виграшно відчувається на чуттєвому тлі привабливого марева мускусу та амбрі.

Carner Barcelona: ода пристрасті й темпераменту-Фото 8

Карнер Барселона. На правах реклами. Парфюмерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагін». Тел.: (044) 33-77-000, https://hexagone.ua

Читайте також: BEAUTY-РЯТІВНИКИ: НОВИНКИ КОСМЕТИЧНИХ БРЕНДІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗАВЖДИ ВИГЛЯДАТИ ІДЕАЛЬНО 

Статті на тему