Edit page title Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів
Edit meta description Колаборація Medik8 x Mon Mou: без компромісів - Marie Claire Україна

Close edit interface

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів

Б’юті-бренд Medik8 та український бренд корисних аксесуарів Mon Mou об’єднались, щоб пояснити важливість якісного очищення шкіри як запоруки ефективного догляду.

 

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів-Фото 1

У зручному силіконовому кейсі зібране все необхідне для комфортного та дієвого вмивання: два очищувальних продукти від Medik8 та аксесуари від Mon Mou, які перетворюють звичну щоденну рутину на справжнє задоволення. В основі концепту — алгоритм подвійного очищення шкіри, double cleansing, застосовувати який можна при будь-якому типі шкіри для помітного покращення її вигляду і стану. Особливо актуальне подвійне очищення у контексті зняття мейкапу, стійких забруднень та сонцезахисних засобів. 

Гідрофільна олійка від Medik8 чудово прибирає себум, пил та навіть найстійкіший макіяж, не пересушуючи шкіру. Вона підходить для всіх типів шкіри.

 

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів-Фото 2
Наступний етап — пінка чи гель, підібраний за потребами шкіри. Делікатна пінка Gentle Cleanse — універсальна опція. Вона допоможе доочистити шкіру, залишаючи її гладенькою і сяючою.

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів-Фото 3
Косметологиня Анна Кущенко, яка стала обличчям кампейну, коментує:

 

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів-Фото 4

 

 

“Я вважаю гідрофільну олійку для очищення базовим і необхідним продуктом в рутині, бо саме олійна текстура дозволяє найбільш швидко та ефективно розчинити всі види забруднень, включно з залишками SPF. Використовуючи її регулярно, ви помітите, як шкіра стає чистішою та яснішою”.

 

Після вмивання рекомендуємо промокнути обличчя рушником від українського бренду Mon Mou: він виготовлений з 100% шовку та натуральної махри для максимального поглинання вологи і, водночас, надзвичайно ніжного контакту зі шкірою. Використовуйте шовкову сторону виробу, щоб просушити шкіру та забезпечити їх додатковий догляд, а махрову — щоб брати рушник вологими руками. Лайфхак: бренд створив рушник у сніжно-білому кольорі недарма — це свого роду індикатор чистоти, щоб ви наочно розуміли, чи дійсно якісно очистили шкіру.

 

Колаборація Medik8 x Mon Mou: чистота без компромісів-Фото 5

Також до набору входять браслети для вмивання і шовкові обручі для м’якої фіксації волосся під час очищення, нанесення масок чи макіяжу. Обручі виготовлені з 100% шовку, не залишають на волоссі заломів, дозволяють зберегти укладку в ідеальному стані та не допустити потрапляння води на пасма.

Анна Кущенко говорить:

“Спостерігаючи досвід моїх клієток, я часто бачу, що вони недостатньо добре очищують шкіру, вмиваючись надто швидко. Це відбувається через банальний дискомфорт, коли засоби потрапляють на волосся і стікають по рукам разом з водою. Шовковий обруч та браслети для вмивання з махри і шовку від Mon Mou допоможуть отримати максимальне задоволення від очищення шкіри і забезпечать необхідний комфорт”.

 

Читайте також: Новинка від BAUME 27: крем для тіла Baume 27 Crème Corps з ексклюзивним комплексом CICA MA2

Статті на тему