UA
RU

Нічна ліфтинг-маска Firmagic Everynight Firming Mask від INSTYTUTUM визнана найкращою ліфтинг-маскою в Америці

Редагувати переклад

Американські топ-лікарі та скінтелектуали тестували тисячі продуктів протягом року і вибрали найкращі у своїх категоріях. Бестселлер від INSTYTUTUM - щоденна нічна ліфтинг-маска Firmagic, створена українкою Наталію Деркач, визнана найкращою ліфтинг-маскою в Америці за версією американського спеціалізованого журналу NEW BEAUTY.

 

Нічна ліфтинг-маска Firmagic Everynight Firming Mask від INSTYTUTUM визнана найкращою ліфтинг-маскою в Америці-Фото 1

 

Що містить і як працює маска, яка справила враження на американських б'юті-експертів?

Firmagic Everynight Firming Mask робить контур обличчя чіткішим, а шкіру гладкою, пружною та підтягнутою. Екстракт безсмертника, компонент з клінічно доведеною ефективністю, діє як рослинний аналог колагену, зміцнює, тонізує та підвищує еластичність шкіри. Нейропептид помітно зменшує глибину мімічних морщин і надає шкірі більш свіжого та молодого вигляду. Екстракт сливи какаду (відомий як найбільш насичений джерело витамину С у світі) підвищує рівень колагену, висвітлює шкіру, надає їй сяйву та усуває негативні наслідки впливу УФ-променів.

 

Нічна ліфтинг-маска Firmagic Everynight Firming Mask від INSTYTUTUM визнана найкращою ліфтинг-маскою в Америці-Фото 2

 

Олія жожоба, сквалан, глюконова та молочна кислоти випереджують втрату вологи, зволожують шкіру, підвищуючи її еластичність. Комплекс Opti-Night Repair Complex містить пре- та пробіотики, екстракт ківі, суперфуди та гриби-адаптогени, завдяки чому стимулює природні нічні процеси оновлення, зміцнює бар’єрну функцію та допомагає зберегти молодість та еластичність шкіри.  

 

Читати також: Як захистити шкіру від забруднень у великому місті?

Статті на тему