UA
RU

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес

Редагувати переклад

Le Sophro Masque від Ressource — це новий французький бренд масок, які об'єднують провідні косметологічні дослідження та сеанси софрології. Що це означає? Під час дії маски на обличчі вам пропонують прослуховувати спеціальний аудіо запис на 30 хвилин для повного розслаблення тіла та розуму, тим самим отримуючи кращий ефект. 

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес

Фото надіслано Ressource

Засновниця бренду Клер Міліє довгу годину працювала у відомої косметологічної компанії, де виросла до позиції комерційного директора. У 41 рік у неї стався сердечний напад через постійний стресс, тому довгі перельоти. “Мій кардіолог сказав, що в такому ритмі я продовжувати не зможу, тому я почала цікавитись поняттям стресу та різними альтернативними методами, які допомагають його знизити. Зараз можна знайти більш динамічні практики, але на той час мені було важко знайти мотивацію або сидіти на одному місці медитуючи. Так, одного разу мені пощастило зустріти спортивного софролога, який займався з лыжниками, допомагаючи їм знімати ментальне та фізичне напруження після тренувань та змагань. Після перших сеансів мені настільки понравився ефект, що я пішла до школи софрології та отримала сертифікат”.

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес-Фото 2

Фото надіслано Ressource

Софрологія поєднує і собі східні та західні методики. Ця терапія була винайдена у 1960-х роках нейропсихіатром Альфонсо Кайседо і базується на дихальних управах та візуалізації, які допомагають розслабленню тіла та розуму. 

“Насичення тіло повітрям грає велику роль у боротьбі зі стресом. Коли нам його не вистачає, то в першу чергу страждає наш мозок куди не доходити достатнє його кількість. Як тільки наше тіло розслаблюється, воно посилає сигнал у мозок, що можна розслабитись і не боятися. Тому, в періоди великого стресу, наприклад такого, в якому зараз знаходяться українці, головне почати з вдихів та видихів по п'ять секунд, рахуючи шкірну цифру по два рази. Це найпростіший дієвий спосіб знання напруги”, - пояснює Клер. 

Софрологія також пов'язана з ментальною стимуляцією. Наприклад, майбутніх подій, які у вас викликають страх і які ви можете пропрацювати методом візуалізації. Тому під час нанесення маски пропонуються різні вправи для занурення тіла та мозку у стан повного розслаблення та позитивного мислення.

На даний час бренд випустив два типи масок: Beauté Calm та Beauté Positive. Шкіра з них має 100% натуральну біоцилюлозну основу насичену сироваткою 10 мл, що складається з гіалуронової кислоти для швидкого зволоження шкіри, активного екстракту з квітки японської софори для стимуляції самозахисту шкіри та гідролату троянди для пружності та релаксації. 

Нова маска для обличчя, яка знімає стрес-Фото 3

Фото надіслано Ressource

Автор: наш спеціальний кореспондент з Парижа Ольга Козак