Edit page title Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою
Edit meta description Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою - Marie Claire Україна

Close edit interface

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою

Редагувати переклад

Цієї весни засоби лінії SUBLIMAGE для регенерації шкіри – лосьйон та флюїд  зазнали значних метаморфоз. Нова формула містить ще більшу концентрацію екстракту ванілі планіфолії  для втричі потужнішої регенерації шкіри. Проте це не все: екстракт Vanilla Planifolia тепер працює в тандемі з абсолютно новим активним компонентом – молочком Vanilla Planifolia, яке швидко заспокоює роздратовану шкіру.

 

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою-Фото 1

 

Поліфракціонована ваніль планіфолія, фірмовий інгредієнт лінії SUBLIMAGE, який у лабораторії CHANEL отримують з плодів плосколистої ванілі, що вирощується в Мексиці. Цей компонент є справжнім ботанічним скарбом. Екcтракт Vanilla Planifolia містить активні молекули – полікетони, які мають надзвичайну регенеруючу потужність. У 2024 року формула продуктів SUBLIMAGE була вдосконалена. Тепер засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide містять більш концентрований екстракт Vanilla Planifolia, який вперше підсилено молочком Vanilla Planifolia – кремовим еліксиром із надзвичайним заспокійливим ефектом.

 

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою-Фото 2

 

Зірковий продукт лінії SUBLIMAGE – легкий лосьйон La Lotion Suprême теж зазнає змін разом із формулою. Він перетворюється на SUBLIMAGE La Lotion і представлений у новому скляному флаконі с глянцевим ефектом.  La Lotion – це перший незамінний етап щоденного ритуалу SUBLIMAGE, натхненного азіатськіми ритуалами краси. Він відновлює натуральний баланс шкіри, зволожує та готує її до застосування інших засобів догляду цієї лінії. Завдяки SUBLIMAGE La Lotion наступні продукти діють набагато інтенсивніше. 

 

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою-Фото 3

 

При застосуванні вранці та ввечері SUBLIMAGE La Lotion регенерує шкіру, вирівнює її текстуру, дарує відчуття комфорту, розгладжує зморшки та підсилює здорове сяйво. Усе це при збереженні бар’єрної функції шкіри, яка забезпечує захист від зовнішніх агресорів. Шкіра відновлює силу, її колір знову стає свіжим та сяючим, а обличчя  ідеально підготовлене до наступних кроків ритуалу SUBLIMAGE.

 

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою-Фото 4

SUBLIMAGE Le Fluide був створений для шкіри, схильної до надмірної продукціїї шкірного себуму, як більш легка альтернатива SUBLIMAGE La Crème. Формула флюїду цієї весни теж була вдосконалена. Новий склад компонентів забезпечує ідеальний і швидкий матуючий ефект, регулює вироблення шкірного сала, зменшує надмірний блиск, сприяє звуженню пор та мінімізує запаленнія.

 

Новинка від CHANEL: засоби SUBLIMAGE La Lotion та Le Fluide з новою, удосконаленою формулою-Фото 5

 

Читайте також: новинка від CHANEL: лімітована колекція помад Rouge Allure Velvet Nuit Blanche, яку представляє актриса Марго Роббі

Статті на тему