Новинка від iS Clinical: противікова емульсія Retinol+ Emulsion з рослинним ретінолом

Редагувати переклад
Справжній виклик старінню шкіри - Retinol+ Emulsion - вже в Україні! 

Новинка від iS Clinical: противікова емульсія Retinol+ Emulsion з рослинним ретінолом-Фото 1

Днями в столичному ресторані ALASKA пройшла презентація інноваційного космецевтичного засобу Retinol+ Emulsion від американського бренду iS Clinical.

Це емульсія з ретинолом, ефективність якої підтвердили численні клінічні дослідження. Retinol + Emulsion — результат багаторічної праці науковців компанії Innovative Skincare. Протягом тривалого часу експерти шукали компоненти, які посилюватимуть дію ретинолу на шкіру і при цьому додаткового зволожуватимуть її та захищатимуть від подразнень.  Формула емульсії містить ретинол рослинного походження з удосконаленою системою доставки в шкіру — біоідентичними ліпідними мікрокапсулами.

Запатентована суміш потужних рослинних бустерів, антиоксидантів та технології Extremozymes®  допомагають живити шкіру та підвищувати її пружність.

Новинка від iS Clinical: противікова емульсія Retinol+ Emulsion з рослинним ретінолом-Фото 2

Емульсія випущена у двох варіаціях з різною концентрацією ретинолу. Retinol+ Emulsion 0.3 підходить для тих, хто ще не користувався препаратами з ретинолом чи ретиноїдами. Вона більш м’яка і спрямована на те, щоб шкіра звикла до ретинолу. Retinol+ Emulsion 1.0 — для більш досвідчених користувачів препаратами з ретинолом чи ретиноїдами. Її можна використовувати лише за рекомендацією спеціаліста.  Новинка iS Clinical® має потужний омолоджувальний ефект, підвищує пружність і еластичність шкіри, пом’якшує її, освітлює та розгладжує. Шкіра набуває природного кольору та сяйва. 

“Це новітній продукт, що підтверджує концепцію бренду iS Clinical®. Він безпечний, дає миттєвий ефект. Як і всі продукти цього бренду, емульсія з ретинолом мультифункціональна і здатна вирішувати кілька естетичних задач одразу. Кожен, хто спробував його на собі, вже оцінили блискучий результат. Ефективність цієї емульсії з ретинолом підтверджують незалежні клінічні дослідження”, — розповіла косметолог, методист компанії BMED Аліса Онопко. 

Читайте також: KERING BEAUTÉ ЗАВЕРШИЛИ ПРИДБАННЯ ПАРФЮМЕРНОГО ДОМУ CREED 

Статті на тему