UA
RU

Новинка від RevitaLash® Cosmetics: перший у світі кондиціонер для вій, створений для чутливих очей

Редагувати переклад
RevitaLash® Cosmetics
, лідер інновацій у галузі догляду за віями та бровами, представляє новий продукт: створений офтальмологом кондиціонер для вій для чутливих очей RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner.

Новинка від RevitaLash® Cosmetics: перший у світі кондиціонер для вій, створінь для чутливих очей-Фото 1

RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner — це створена лікарем-офтальмологом формула для зміцнення, оздоровлення та посилення природної краси вій, розроблена спеціально для чутливих очей і зони навколо них. Унікальна технологія інкапсуляції забезпечує повільне й рівномірне надходження активних інгредієнтів (а саме потужних пептидів і рослинних екстрактів) у волоски вій. Завдяки цьому продукт захищає вії від ламкості й пошкоджень, підвищує еластичність, відновлює природне сяйво, підкреслює виразність і розкіш натуральних вій — і все це без подразнення.

В серці цієї першої в своєму роді формули наша авторська технологія Revitasome® Technology : рослинна ліпосомальна інкапсуляція забезпечує витримку в часі й, відповідно, стабільне повільне надходження й поглинання ключових інгредієнтів. Крім того, до складу формули увійшов мірістоїл пентапептид-17 — потужний пептид із п’ятьма амінокислотами, антиоксидант, який покращує зовнішній вигляд вій та захищає їх від ламкості. Протеїни рису підвищують еластичність та додають об’єму, а екстракт алое вера заспокоює, зволожує й утримує вологу.

Новинка від RevitaLash® Cosmetics: перший у світі кондиціонер для вій, створінь для чутливих очей-Фото 2

За результатами 8-тижневого незалежного споживацького дослідження за участі 161 добровольця, 98% учасників помітили, що вії стали більш здоровими; 96% учасників вважають, що їхні вії стали міцнішими й більш підживленими; 97% учасників не мали почервоніння; 93% учасників не відчували подразнення — попри те, що всі учасники дослідження стверджували, що мають підвищену чутливість.

"Ми напрочуд щасливі такому доповненню асортименту, а саме розширенню лінії кондиціонерів для вій RevitaLash® Advanced, — розповідає Лорі Джейкобус, президентка й директорка з маркетингу в RevitaLash Cosmetics . — Як косметичний бренд під керівництвом лікаря, і як компанія, чия історія розпочалася з історії кохання та присвятила себе здоров’ю та красі вій і брів, ми пишаємося створенням продуктів, які допомагають жінкам і чоловікам зміцнювати вії й брови, ослаблені внаслідок різних чинників, як-то прийом певних медикаментів, шкідлива екологія, неправильний догляд тощо. Нова формула для чутливих очей RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner — це ідеальне доповнення до портфоліо бренду”

Читайте також: БРЕНД CIRCADIA ОРГАНІЗУВАВ ПЕРШЕ ВЕЛИКЕ ОФЛАЙН НАВЧАННЯ У КИЄВІ ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО  

Статті на тему