Red Tobacco Intense від Mancera: аромат для тих, хто любить ексклюзивність і унікальність

Mancera Red Tobacco Intense - це більш насичена версія відомої ароматної композиції, що підкорила своїм звучанням багатьох поціновувачів вишуканої парфумерії. Його інтенсивність можна порівняти лише з його чуттєвістю, він вирізняється глибиною, виразністю та напористістю.

Red Tobacco Intense від Mancera: аромат для тих, хто любить ексклюзивність і унікальність-Фото 1

Red Tobacco Intense — це ексклюзивний і унікальний аромат, який не залишить вас байдужими. Він ідеально підходить для особливих випадків або просто для того, щоб підкреслити свою індивідуальність.

Багатогранне парфумерне видання унісекс належить до групи деревних пряних. Початкові акорди огортають солодко-пряним теплом груші, кориці, ладану, уда, мускатного горіха та шафрану. Ноти серця створюють неймовірну атмосферу завдяки відтінкам жасмину, ветиверу і пачулів в інтенсивному обрамленні тютюну та шкіри. База захоплює неординарними мотивами у виконанні мускусу, сандалу, сірої амбри, гваяка і ванілі.

Red Tobacco Intense від Mancera: аромат для тих, хто любить ексклюзивність і унікальність-Фото 2

Red Tobacco Intense від Mancera: аромат для тих, хто любить ексклюзивність і унікальність-Фото 3

Ця бездоганна у всьому композиція ідеально підкреслює унікальність характеру свого власника. Для створення аромату використовувалися найякісніші інгредієнти, привезені з усього світу. Аромат створений парфумером Альберто Моріласом.

Статті на тему