Edit page title Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay
Edit meta description Українська співачка стала обличчям нової колекції засобів догляду за шкірою від всесвітньо відомого бренду Mary Kay. Злата Огневич приєдналася

Close edit interface
UA
RU

Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay

Редагувати переклад
Українська співачка стала обличчям нової колекції засобів догляду за шкірою від всесвітньо відомого бренду Mary Kay.
Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay-Фото 1

Злата Огнєвич приєдналася до запуску першої в історії бренду сертифікованої колекції догляду за шкірою натурального походження. Співачка взяла участь у стильній фотосесії для промо нової лінійки у внутрішніх виданнях та соціальних медіа брендах.

Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay-Фото 2

Натхненні щедрістю та досконалістю природи, команда Mary Kay створила колекцію Mary Kay Naturallyв„у, ефективні засоби та ніжні формули якої стануть ідеальним помічником у догляді за шкірою. У складі лінійки 0% парабенів, фталатів, синтетичних ароматизаторів, синтетичних барвників та SLS/SLES.

Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay-Фото 3

Лінійка Mary Kay Naturallyв„усертифікована як природна згідно з комплексними стандартами та містить не менше 90% інгредієнтів природного походження. Упаковка відповідає вимогам, що забезпечують дбайливе ставлення до довкілля. Картонні упаковки на 100% складаються із матеріалів, що підлягають повній переробці.

«Ви знаєте, що я вибираю натуральні продукти та свідоме споживання, і тому приємно стати обличчям нової лінійки Mary Kay Naturally™. Я просто закохалася у текстури, а головне – це суперефект від продукції! Я можу радити лише те, що сама спробувала це моє правило. Тим більше, що продукція має сертифікат ECOCERT COSMOS Natural, який видається за дотримання найвищих стандартів і означає, що косметика не тестується на тваринах», -відзначила на своїй сторінціРІ Instagram Р-лата.

Злата Огнєвіч стала обличчям нової лінійки Naturally від Mary Kay-Фото 4

Колекція Mary Kay Naturally™– це 4 засоби, багаті на природні інгредієнти для досконалого догляду за шкірою обличчя та тіла. Клінічно доведено можливість використання людьми з чутливою шкірою завдяки ніжній формулі. У складі лінійки: Очищувальний засіб Mary Kay Naturally®, Пудра-ексфоліант Mary Kay Naturally®, Живильна олія Mary Kay Naturally®, Зволожуючий стик Mary Kay Naturally®,   

Докладніше про стандарт COSMOS можна дізнатися за посиланням.

Придбати продукцію з нової колекції можна у бьюті-експертів бренду, а також замовити на офіційному сайті marykay.ua.

Статті на тему