UA
RU

Як відновити пошкоджене після зими волосся: поетапна інструкція

Беремо курс на повне відновлення.

 

Після затяжної зими (так, нам вона теж набридла) у більшості з нас з'являються проблеми з волоссям: воно різко починає випадати, січеться, стає ламким, і в цілому виглядає як після затяжної депресії. Спокійно ми знаємо, як їм допомогти! Почніть із правильного догляду та влаштуйте їм на місяць-другий спеціальний «розпорядок». Нижче – докладний план, який поверне життя вашим локонам.

 

1. Почніть з коріння

 

«Відновлювальні» роботи варто починати з фундаменту – в даному випадку шкіри голови, яку потрібно «підживити», щоб зупинити випадання і забезпечити новому волоссю здорове, якісне зростання. Допоможуть у цьому не тільки рясний режим пиття та правильне харчування, а й спеціальні ампули: вони містять цілий коктейль з активних інгредієнтів, які стимулюють шкіру голови, і, відповідно, прискорюють ріст волосся. Приємний бонус – волосся стає більш міцним і еластичним.

 

Як відновити пошкоджене після зими волосся: поетапна інструкція-Фото 1

Ампули для коріння волосся Anti-Hair Loss Revitalizing Vials For Women, Collistar

2. Ніжне очищення

 

Взагалі, рекомендуємо назавжди забути про шампуні, що очищають до скрипу. Вони травмують не тільки волосся, забираючи з нього вологу, але й висушують агресивними ПАР шкіру голови. Відсуд - проблеми у вигляді сухості, свербежу, лупи. Замініть їх більш м'якими та щадними засобами. Правильний шампунь в ідеалі повинен містити компоненти рослинного походження та ПАР у дуже низькій концентрації. Простіше кажучи, має погано піниться, і це добрий знак.

 

Шампунь для відновлення волосся Reconstructing Replumping Shampoo, Collistar

Шампунь для відновлення волосся Reconstructing Replumping Shampoo, Collistar

3. Відновлення кератином та гіалуроновою кислотою

 

На даний момент максимальну ефективність професійних програм реконструкції волосся забезпечують кератин та гіалуронова кислота. Чому вони настільки важливі для волосся?

Кератин - це один з головних структурних елементів нашого волосся. У складі засобів він проникає вглиб волосся і заповнює його зсередини. Також кератин згладжує лусочки, захищаючи таким чином волосся і надаючи йому гладкість, блиск та еластичність.

Гіалуронова кислота важлива не тільки для шкіри обличчя, але і для шкіри голови та нашого волосся. Саме її недолік є однією з причин сухості та ламкості волосся. Її можна і навіть потрібно застосовувати в домашніх умовах, щоб відновити рівень вологи і розпрощатися з проблемою пошкодженого волосся.

 

Маска Reconstructing Replumping Pack Mask містить ці два коронні інгредієнти. Її можна використовувати як після шампуню, як другий фази відновлення, або до шампуню, щоб посилити поживний ефект (дуже раджу для тих, чиє волосся знаходиться в дуже поганому стані).

Як відновити пошкоджене після зими волосся: поетапна інструкція-Фото 3

Маска Reconstructing Replumping Pack Mask, Сollistar

4. Захист від довкілля

 

У питанні відновлення волосся дуже важливо мати універсального солдата, який закріплюватиме весь результат і паралельно захищатиме пасма від хімічного та фізичного впливу (забруднення повітря, смог, фарба, фени, праски тощо). Також бажано, щоб він зберігав вологу всередині волосся (в ідеалі з цим впораються ті ж кератин та гіалуронова кислота у складі), запечатував лусочки волосся. І звичайно, продукт повинен полегшувати розчісування після миття (це дуже важливо при пошкодженому волоссі).

Як відновити пошкоджене після зими волосся: поетапна інструкція-Фото 4

Мульти-активний спрей для волосся, що фіксує Reconstructing Replumping Fix-Active Spray, Collistar

Здавалося б, нічого складного, але ці чотири правила дійсно кардинально змінять стан вашого пошкодженого волосся. Доглядайте їх у такому режимі як мінімум місяць, а краще – два-три. Тоді ви побачите суттєву різницю між «до» та «після». Бажаємо успіхів!

Статті на тему