UA
  RU

  Експерт догляду: Найдієвіші способи змінити волосся до літа

  Редагувати переклад
  Починаємо повне перетворення.

  До літа залишилося лише два місяці! Щоб зустріти його у всеозброєнні, настав час починати підготовку вже зараз. Адже погодьтеся, гладке, струменеве і здорове волосся сяє на гарячому сонці краще. Але як цього досягти? Нижче – чотири пункти, які повністю перетворять ваші пасма. 

   

  1. Додаємо сяйво

   

  Однією з головних причин тьмяності волосся є нестача вітамінів та мінералів в організмі. У такому разі фолікули волосся теж не отримують необхідних «корисностей», від чого тьмяніють. Блиск також втрачається через високий рівень забруднення, особливо – у місті, а також надмірне захоплення фенами, плойками та прасками. Вихід – налягати на залізо та вітаміни групи В, а також використовувати спеціальне лікування.

   

  Експерт догляду: Найдієвіші способи перетворити волосся до літа.

  лінія Semi di Lino Diamond від італійського бренду Alfaparf Milano спеціально розроблена для відновлення сяйва волосся, насичення енергією та захисту від негативного впливу навколишнього середовища та УФ-випромінювання (від цього теж колір волосся тьмяніє). А вітамінний комплекс і антиоксиданти у складі кожного продукту відновлюють волосся і головне – посилюють його природний блиск. 

   

  Читайте також: Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів

   

  2. Зволожуємо волосся зсередини

  Найчастіше після зими волосся зневоднене і їм не вистачає якісного зволоження. Щоб заповнити баланс вологи, важливо перейти на правильний догляд. Наприклад, використовувати найделікатніший шампунь, що очищає (в ідеалі – low-shampoo). Також важливо захищати пасма від термічного впливу (сонце, фени, плойки), оскільки під впливом температури волога з волосся випаровується вдвічі активніше, ніж зазвичай. Сухе волосся бажано не фарбувати і не піддавати завивці певний період часу.

   

  Експерт догляду: Найдієвіші способи перетворити волосся до літа.

  Лінія Semi di Lino Moisture, Alfaparf Milano розроблена спеціально для сухого волосся. Вона інтенсивно живить, зволожує та пом'якшує волосся. У складі також присутні молекули екстракту меду, які заповнюють структуру волосся необхідною вологою, і таким чином живлять їх. Вже через місяць регулярного використання волосся перестає пушитися, стає гладким і шовковистим, а кінчики менше січуться. 

   

  3. Лікуємо ламкість

   

  Найпоширенішою причиною цього є неправильний догляд за волоссям, який надмірно висушує волосся, а також часте застосування фенів-прасок без додаткового використання продуктів із термозахистом. До цього можна віднести різкі перепади температур (холод-тепло).

   

  Все це в комплексі і призводить до пошкоджень у структурі волосся, внаслідок чого воно починає сильно сіктися, ламається і випадає. Відновити пасма допоможе грамотний догляд та максимальне виключення впливу на волосся високих та низьких температур. І харчування, багато харчування.

   

  Експерт догляду: Найдієвіші способи перетворити волосся до літа.

   

  Лінія для пошкодженого волосся Semi di Lino Reconstruction, Alfaparf Milano створена спеціально для вирішення проблем ламкості та пошкодження волосся. У складі – витяжка з бамбука та екстракт льону, які у прямому сенсі слова оживлюють волосся, надає їм блиску та прибирають пухнастість. Продукти лінії легко проникають углиб волосся, лікують його зсередини та живлять по всій довжині. 

   

  Читайте також: 8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся

   

  4. Зберігаємо красу волосся

   

  Якщо ваша мета - зберегти красу волосся і вберегти кінчики волосся від перетину, тоді радимо підключати спеціальні косметичні засоби: на допомогу прийдуть спеціальні флюїди, які захистять пасма від усіх зовнішніх негативних факторів, а також насичать їх корисними речовинами, паралельно зміцнивши.

   

  Ослабленість волосся: причини та лікування

  рідкі кристали Cristalli Liquidi від Alfaparf Milano підходять для всіх типів волосся, містять молочний протеїн, вітамін Е та екстракт льону, тому надійно захищають і чудово живлять волосся. День за днем ​​вони стають сильнішими та здоровішими. Все, що потрібно зробити – завдати продукт на всю поверхню волосся.

  Статті на тему