Випадання волосся: причини, етапи та рішення
Як зміцнити волосся від коріння до кінчиків волосся? Ми вже маємо відповідь!
Волосся — це головне надбання жінки, тому дбай про їхнє благополуччя і здоров'я — наше головне завдання. Як тільки ви помітили, що вони витончуються, втрачають блиск і випадають, значить, настав час бити на сполох. Причин проблем з волоссям може бути кілька, починаючи від генетичної схильності і закінчуючи надлишком вітаміну А в організмі. Іноді знайти відповідь на запитання «Чому?» дуже складно, і не менш складно знайти рятівний засіб, який допоможе повернути вашим локонам здоров'я.
То чому ж волосся випадає?
Як ми вже говорили вище, причин може бути дуже багато. Проблеми зі щитовидною залозою, стрес, різка втрата ваги, прийом антидепресантів, дефіцит білка – це лише частина великого списку. Витончення та випадання волосся – це сигнал лиха організму. Він каже вам, що з ним щось не так і потрібно терміново вирішувати проблему.
Трохи про механізм випадання волосся
Знали ви це чи ні, але кожна волосинка має свій життєвий цикл, який складається з трьох фаз: фаза росту (анагена), перехідна фаза (фаза катагену), фаза спокою/випадання (фаза телогена). У першій фазі волосся перебуває кілька років, харчуючись через волосяну цибулину, а коли приходить його час, він просто опиняється в останній фазі. Волосяна цибулина на початок фази телогена відокремлюється від волосся. З цього часу він перестає отримувати харчування, але випадає лише через три місяці.
Якщо раптом в організмі починаються збої, велика кількість волосся переміщається із фази анагену у фазу телогена. Що і призводить до втрати цілком здорового і молодого волосся.
Зупинимося на дифузному випаданні волосся та її причини.
Дифузне випадання волосся означає, що волосся випадає рівномірно по всій голові. Найчастіше із цією проблемою стикаються жінки. Вона має кілька причин:
-
гормональні коливання після пологів або при клімаксі
-
прийом ліків
-
стрес
Повинні вас попередити, що іноді випадання волосся цілком природне (якщо в день ви втрачаєте не більше 100 волосків). А у разі втрати більшої кількості волосся вам варто занепокоїтися - швидше за все йдеться про дифузне випадання волосся.
Але не варто передчасно хвилюватися: цей вид випадання волосся не такий вже й небезпечний, до того ж має оборотний характер. Головне — це не запускати ситуацію і приступати до лікування якнайшвидше.
З чого почати? Пропонуємо звернутися до експерта проти випадання волосся. PARUSAN. Вирішення проблеми тільки у ваших руках, тому радимо не зволікати і познайомитися зі своїми рятівниками. PARUSAN Стимул-шампунь и PARUSAN Актив-тонік:
На що здатний дует PARUSAN?
Стимулюють кровообіг шкіри голови, «пробуджують» сплячі волосяні цибулини, активують фазу зростання нового волосся.
Сприяють проникненню активних речовин у глибші шари шкіри голови для посилення ефекту
Зміцнюють волосяні цибулини, зупиняють випадання, покращують обмін речовин, відновлюють еластичність волосся
Які активні речовини є у засобах PARUSAN?
Завдяки інтернету ми знаємо, хто є нашим другом, а хто ворогом. Зараз ми говоримо про інгредієнти в косметиці для догляду за волоссям. Приємно відзначити, що бренд не використовує шкідливі хімічні речовини та консерванти, а лише корисні поживні речовини:
-
біотин
-
L-аргінін
-
вітамін Е
-
касторове масло
-
протеїн пшениці
-
екстракт з паростків гороху та ін.
Для максимального ефекту та відмінного результату рекомендуємо об'єднати сили Шампуня и Тоніка. Водночас вони здатні швидко та якісно вирішити проблему випадання волосся.
Як користуватись засобами PARUSAN?
І етап: PARUSAN Стимул-шампунь
Нанести на мокре волосся та шкіру голови, залишити на 2-3 хвилини, змити водою.
II етап: PARUSAN Актив-тонік
Після миття голови підсушити волосся рушником, потім нанести тонік і масажними рухами втерти у шкіру. Чи не змивати. Дати висохнути і укладати волосся, як завжди.
Результат застосування засобів PARUSAN
після застосування PARUSAN Стимул-шампунь и PARUSAN Актив-тонік ви не тільки помітите, що волосся перестало випадати (за це варто дякувати таким активним речовинам, як біотин, L-аргінін, ніацинамід (вітамін B3), які зміцнюють корінь волосся), але й стали блискучими і здоровими (за це «у відповіді» сечовина, вітамін Е та пантенол, які забезпечують волосся вологою).
Здорове густе волосся - мрія кожної жінки. Чи не позбавляйте себе мрії!