Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.
Кожен воює на своєму фронті. І поки наші ЗСУ захищають українські землі, інші організації турбуються про мікроклімат всередині країни. Такою є Україна без сміття, котра кожного місяця намагається зробити все більше і більше добрих справ на благо екології і країни.
Ініціатива зі збору жерстяних та алюмінієвих бляшанок, воску та парафіну для окопних свічок активно діяла всю холодну пору і УБС дякуємо всім, хто долучається до зборів. Зараз залишається актуальною потреба у парафіні та воску, тож приносьте їх на станцію. За цей місяць компанія передали 21 кг воску на окопні свічки. Гарний результат, волонтери дуже вдячні!
7 квітня був Всесвітній день здоров’я і в рамках рубрики ЕКОКАЛЕНДАР компанія написала цікаву велику статтю про вплив різних видів пластиків на здоров’я. Про те, які пластики можна вважати безпечними та як вони змінюють свої властивості під впливом різних температур. Дізнавайтеся цікаві факти, щоб бути пильними й обізнаними! Прочитати детальний аналіз з посиланнями на дослідження можна на сайті або скорочену версію в дописі.
Ціль УБС — нуль відходів на звалищах. Щодня вони з вами сортують й рятують майже всі можливі види відходів від безглуздого захоронення на сміттєвих полігонах (які, по суті, є звалищами). Організація зафіксувала найважливіші аргументи про те, чому сміттєві полігони це зашквар у цьому дописі. Читайте та поширюйте, щоб більше людей дізналися про те, куди йде їх сміття з загальних баків та що робити, щоб припинити рух відходів у довкілля.
Біля станції ви всі могли бачити скульптуру велитенського півника, який охороняє скло. Організація хоче зробити його яскравим та стильним і шукає художників, які б могли розмалювати півня. Якщо у вас є цікаве бачення й ви знаєте, як зробити з сірої скульптури красивий арт-об’єкт — пишіть їм в директ ваші пропозиції.
Впевнені, що ви чули безліч міфів та стереотипів пов’язаних з екологічними темами. Проте, можливо, ми зможемо здивувати вас нашою підбіркою. Який пакет екологічніший: паперовий чи пластиковий? А яке хутро менш шкідливе для довкілля: натуральне чи штучне? Всі відповіді шукайте в цьому дописі.
Спінений поліетилен відтепер УБС приймає на переробку. Тож, якщо ви вже поклали його в пакет на спалювання — виймайте, щоб врятувати. Організація знайшла переробника, який робитиме з нього пластикову гранулу, з якої потім виготовлятимуть поліетиленові пакетики. На станції ви зможете знайти дві бочки: для білого та кольорового спіненого поліетилену.
Читайте також: Sustainability Talk: SISTERS — український магазин та дистриб’ютор свідомої косметики
«Зелений Офіс» від УБС – це full-сервіс для юридичних осіб, який допоможе вам налагодити сортування в вашому офісі та зробити піклувальння про довкілля частиною вашої корпоративної культури. Хочете отримати презентацію і дізнатися про умови і деталі – заповнюйте форму або пишіть їм на пошту: green@nowaste.org.ua
Коротко про наші можливості:
Якщо ви днями відвідували станцію сортування, то вже могли помітити три величезні картини з пластикових кришечок, які тепер прикрашають стіни сортувальної зали. А хто ще не бачив — скоріш завітайте, щоб зробити пару селфі з репродукціями відомих робіт Ван Гога, Да Вінчі та Мікеланджело.
Також компанія перемістила всі контейнери з вуличного гаражику в сортувальну залу і зробили невеличку перестановку. Якщо раптом не зможете знайти якийсь контейнер — зверніться до консультантів і вони залюбки вас зорієнтують. І найголовніше: з 1 травня на станції НОВИЙ ГРАФІК:
неділя, понеділок — вихідні
вівторок-п’ятниця — з 13:00 до 18:00
субота — з 10:00 до 15:30
«УБС Uklon» пн-пт: 9:00-18:00, сб: 10:00-15:30
Лишити пакети на «Досортування» можна в будь-який день та час.
Корисне відео, яке розповідає про те, як почати екосвідоме життя за 10 кроків. Керівник київської станції сортування УБС — Остап дуже детально, але простими словами пояснить, що потрібно зробити в першу чергу, щоб встати на шлях свідомого споживання.