Закрити
UA
Краса

Як впоратися з тягою до вуглеводів

Поділись:

У жодній дієті немає місця піци (не питайте, чому). 

У всіх, хто худне, є один ворог — це швидкі вуглеводи. Як би ми не любили тістечка, шоколад, картопля фрі та чіпси, їм немає місця у нашому раціоні. І не лише у раціоні тих, хто бореться із набраними за зиму зайвими кілограмами, а й тих, хто дбає про своє здоров’я. Але якими б усвідомленими не були дівчата у першій та другій групі, вони все одно стикатимуться з фізичною тягою до вуглеводів. Ми знаємо, як її перебороти. І не одним, а п’ятьма способами!

чому хочеться вуглеводів

@wethepeoplestyle

#1: знайте ворога в обличчя

Не всі вуглеводи однаково шкідливі. Цю істину вам варто засвоїти насамперед, щоб не допустити дефіциту цих органічних речовин в організмі. Як відомо, вуглеводи – головне джерело енергії, тому нескладно здогадатися, що їх різке зменшення в раціоні може призвести до млявості та сонливості. Як тільки не називають шкідливі вуглеводи – швидкі, рафіновані, білі, прості тощо! До них відносяться солодкі газовані напої, цукерки, картопля фрі, кондитерські вироби. 

А знаєте, що викликає потяг до шкідливої ​​їжі? Стрибки цукру в крові. Вчені виявили, що через деякий час після їжі, багатого на вуглеводи, рівень інсуліну, як правило, падає, що призводить до сильної тяги до більшої кількості солодкого і борошняного. (До речі, це та сама область нашого мозку, яка пов’язана з адиктивною або залежною поведінкою).

що робити, якщо хочеться солодкого

@morgensternsnyc

#2: знайдіть здорову заміну

Не чекайте, коли почуття голоду стане нестерпним, і ви накинетеся на їжу, незважаючи на її склад та калорійність. Підготуйтеся до того, що замість печінок на роботі вам доведеться їсти горіхи та сухофрукти, замість цукерки до чаю – ложку меду тощо. Переглянути доведеться і своє звичайне меню. Якщо ви уважно подивіться на те, чим харчуєтеся, то зрозумієте, що food-шкідників у вашому холодильнику дуже багато. 

Забудьте про хліб (альтернатива – хлібці), шоколад (альтернатива – фрукти), макарони (альтернатива – паста з цільнозернового борошна), морозиво (альтернатива – сорбет), булки (альтернатива – сирне суфле) і т.д. Нехай ваше обмеження шкідливих вуглеводів стане не тимчасовим заходом, а способом життя. 

Читайте також: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВАШИМ ТІЛОМ, КОЛИ ВИ ЇДИТЕ ВУГЛЕВОДИ

все про вуглеводи

@carmengracehamilton

#3: перестанете пити газовані напої

У солодких газованих напоях немає жодної користі, вони навіть не здатні заглушити спрагу, а ось шкоди — хоч греблю гати. Цукор, хімія, барвники, консерванти – список можна продовжувати до безкінечності. Ще раз подумайте, чи варто ковток цієї “принади” тих зусиль, які ви витрачаєте на повернення у форму? У нас відповідь однозначна – ні!

Є дуже популярна і нудна пропозиція – пийте воду. Вона допоможе вам зупинитись, коли рука потягнеться за булочкою. Лікарі радять пити воду ще з однієї причини: гіпоталамус у нашому мозку має тенденцію плутати спрагу та голод.

вуглеводний жор

@jenkay

#4: зробіть перерву з алкоголем

Вплив алкоголю на наш організм не можна применшити. Упустимо всі негативні моменти, пов’язані зі зловживанням, і зупинимося на тому, як алкоголь впливає на вагу. По-перше, у ньому багато порожніх калорій (а ще цукру, якщо ви любите складені коктейлі), по-друге, під дією градусів ви втрачаєте контроль над своїми бажаннями і легко можете зірватися на «заборонену». 

Добре, влітку відмовитись від алкоголю практично неможливо. В цьому випадку пропонуємо перейти на чисті напої без додаткових домішок. Саме там ховається найбільша кількість шкідливих для талії та організму речовин. 

вуглеводи у продуктах

@talisa_sutton

#5: починайте день правильно

Дослідження кажутьЩо правильний сніданок, в якому є місце продуктам, багатим білком, – це чи не єдиний порятунок від вуглеводної залежності. Якщо ваш організм недоотримує протеїну або відчуває голод, він починає «підбивати» нас з’їсти щось шкідливе і вуглеводне. І, до речі, білки пригнічують гормон голоду грелін. 

Відтепер у вашому меню мають бути риба, м’ясо птиці, яйця та молочні продукти, а ось про піци та печиви доведеться забути. Сподіваємося, що ви змогли оцінити ту шкоду, яку несуть у собі прості вуглеводи. Відтепер їм нема місця ні в наших шлунках, ні в наших серцях!