Закрити
UA
Краса

Як позбутися здуття живота і побачити прес

Поділись:

Однією з причин, чому ви не бачите свій прес, може бути здуття живота. 

Причин для здутого живота може бути безліч, але є діючі способи, які допоможуть вам позбутися цього почуття і побачите свій прес. Заінтриговані? Тоді читайте далі нашу статтю.

Читайте також: 5 ЗВИЧОК, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПРИСКОРИТИ МЕТАБОЛІЗМ

1. Випийте зранку води з лимоном. 

Про користь води з лимоном вранці ми писали неодноразово, адже це криниця корисних речовин. Але крім того, що вона сприятливо впливає на наш організм і фігуру, вода з лимонним соком здатна усунути симптоми печії, здуття і прибирає газоутворення. Також вона допомагає нормалізувати виділення шлункового соку та містить велику кількість вітаміну С. Загалом, одні переваги!

posts-to-db-Фото 1

2. Не захоплюйтесь продуктами з високим вмістом клітковини

Такими продуктами є фрукти та овочі, а також бобові та ягоди. Через те, що вони містять велику кількість клітковини, у шлунку утворюються гази та ускладнюють роботу шлунка. 

3. Не «є повітря»

Коли ми їмо на бігу або всухом’ятку, розмовляємо під час їжі, погано пережовуємо, захоплюємось газованими напоями, жуйками або куримо, ми заковтуємо зайве повітря. Він не несе загрози, проте призводить до здуття живота та газів.

4. Виключити молоко та каву на сніданок

Молоко є досить важким продуктом, оскільки воно стимулює вироблення шлункового соку та підвищує кислотність. Як альтернативу краще вибрати ряженку, йогурт або кефір – вони багаті на пробіотики, які добре позначаються на мікрофлорі шлунка. З кавою та ж ситуація, він тільки обтяжує процеси шлунка.

posts-to-db-Фото 2

Читайте також: ЯКІ ПОМИЛКИ У ХАРЧУВАННІ НАВОДЯТЬ ДО ПРОБЛЕМ З ШКІРОЮ

5. Не запивайте їжу

Не за яких умов не запивайте їжу водою. Напої під час їжі розбавляють шлунковий сік та концентрацію ферментів. Через це процес перетравлення сповільнюється та утворюється бродіння у шлунку, що провокує газоутворення.

6. Пийте чай із імбиром

Гострий за своєю імбир заспокоює шлунок, зменшує газоутворення та кишкову активність. Він також розріджує кров та покращує її циркуляцію.