Бренд KSENIASCHNAIDER та громадська організація Україна без мусора закликають мешканців столиці правильно утилізувати та не викидати використані медичні маски та рукавички просто на вулицях міста або у звичайні смітники.
З початку карантину в різних країнах багато хто зіткнувся з проблемою нестачі медичних масок, рукавичок та костюмів, і я щиро захоплююся нашими колегами по всьому світу, які почали виробляти такі захисні засоби для медиків, своїх клієнтів та співробітників, — каже дизайнерка Ксенія Шнайдер. — Натомість дуже мало людей також добре знають про проблему забруднення навколишнього середовища використаними масками та рукавичками, що можна спостерігати не лише на прикладі Гонконгу и Каліфорнії, але вже на вулицях нашого Києва. Тому нам дуже хотілося б допомогти проекту Україна без мусора і донести до більшої кількості городян важливість підготовки до виходу з карантину в чисте місто.
Читайте також: ОСОБИСТИЙ ДОСВІД: ЯК ПОЧАТИ СОРТУВАТИ Сміття В УКРАЇНІ
Відповідальне ставлення до природи давно є основним елементом не тільки ДНК бренду KSENIASCHNAIDER, але й життя дизайнерів Ксенії та Антона Шнайдера. Успішно запустивши минулого року всеукраїнський челендж із прибирання сміття власними силами та зібравши більше 1000 учасників, команда бренду для вирішення питання правильного збору та переробки таких небезпечних відходів, як використані медичні маски та рукавички, за часів пандемії коронавірусу, прийняла рішення допомогти професіоналам у цій сфері – громадській організації Україна без сміття.
Протягом карантину команда Україна без сорому говорить про проблему використаних медичних масок та рукавичок, важливості їхнього акуратного збору та підготовки до подальшої утилізації, а саме високотемпературного спалювання на спеціальних підприємствах з відповідною ліцензією на утилізацію таких небезпечних відходів. Оскільки така послуга утилізації є платною, KSENIASCHNAIDER перераховуватимуть на рахунок організації $40 (1084 грн) з кожної речі нової літньої колекції, що сьогодні надходить у продаж на офіційному сайті бренду. Таким чином, Ксенія та Антон Шнайдер хочуть підтримати Україна без сміття та їхню ініціативу з переробки використаних медичних масок та рукавичок, і хоча б частково допомогти з вирішенням проблеми забрудненості такими небезпечними відходами Києва.