Digital-маркетолог та автор блогу про slow-living та прийняття себе Софі Павловський розповіла Marie Claire про те, як доглядає себе на карантині.
– Розкажіть про свій щоденний догляд за шкірою у самоізоляції?
У мене все життя була проблемна шкіра і близько десяти років боролася з акне. Під контроль ситуацію вдалося взяти лише цього року, разом із косметологом я довго та ретельно підбирала свій догляд, і не пропускаю його ніколи.
Я амбасадор активних компонентів у догляді цілий рік і, звичайно, важливо не забувати про сонцезахисний крем. А ще останнім часом намагаюся мінімізувати кількість марних банок: не купую непотрібну косметику просто так, тримаю вдома лише те, чим я користуюся. Шкіра, особливо проблемна, реактивна чи чутлива любить постійність. Вже півроку я користуюся засобами Biologique Recherche, і вони мені дуже подобається.
Читайте також: НІЧНИЙ ДОГЛЯД: ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ УВЕЧЕРІ, ЩОБ ДОБРЕ ВИГЛЯДІТИ ЗРАКУ
Вмиваюся в основному молочком, зазвичай для активного способу життя воно дуже легке, але для карантину підходить ідеально. Разом з умиванням роблю масаж гуаша, він добре прибирає набряки.
Потім наношу сироватки, їх у повсякденному догляді у мене три: Iribiol для проблемних зон, Placenta для відновлення та Oligo-Proteines Marines для блиску шкіри. Потім “закриваю” все кремом Verte Espoir для чутливої шкіри, і обов’язково щедро мажу сонцезахисним кремом за будь-якого виходу на вулицю (навіть на пошту біля будинку).
Вечорами після вмивання користуюся кислотним лосьйоном Biologique Recherche Р50 – це найкращий засіб для відлущування з тих, що я пробувала. Він ще допомагає боротися з пост-акне та невеликими висипаннями.
На шию наношу ретинол, у мене аптечний крем із Франції А313. Раніше я лікувала їм акне, а тепер намащу на місця, де є невеликі зморшки.
– Як ви доглядаєте волосся на карантині?
Волосся на карантині стало сильно краще: ось уже два місяці я не користуюся (майже) феном або плойкою. Зараз користуюсь Kérastase (маска і шампунь), до цього був Orising від випадання (і може це самонавіювання, але він, здається, працював).
Для посічених кінчиків у мене вже 5 років є Chi Silk Infusion, його після миття потрібно нанести на волосся і розчесати. Щоправда робить їх м’якшим.
З недавніх відкриттів: Olaplex 3. Користуюся раз на тиждень, ходжу з ним по будинку годину-півтори, волосся потім блискуче і гладке, і виглядає дуже здоровим.
Якщо потрібно укладання — я роблю браш або накрутку стайлером Dyson Airwrap. Він зі мною вже більше року, і укладання в домашніх умовах ще ніколи не було таким простим.
Читайте також: ЯК Зберігти психологічний спокій під час самоізоляції
– Чи з’явилися у Вас нові б’юті-ритуали або улюблені засоби в період карантину?
До карантину я раз на тиждень ходила на масажі для обличчя до косметолога, тому в самоізоляції довелося навчитися робити якийсь масаж самостійно.
Освоїла банковий масаж і тепер роблю його раз на тиждень. Він за ефектом схожий на вакуумний – видаляє зайву рідину і візуально “підтягує” обличчя. Банки можна замовити в багатьох аптеках, і в коробці йде одразу проста інструкція, — освоїти техніку дуже легко. Такий масаж добре замінює салонні процедури.
Також двічі на тиждень влаштовую вечір з масками, у мене їх лише дві. Мінімалізм же! Одноразовими листовими я вирішила не скористатися. Детокс-маска Vivant та Beauty Magic, яка правда зі шкірою робить якийсь меджик та допомагає з несподіваними висипаннями.
Ну і почала не лінуватися робити масаж гуаша вранці, він дуже допомагає тримати обличчя “у формі”. Техніку підглянула у блогера Gothamista.
– Без жодних коштів ви не уявляєте свій день?
Кислотний тонік Biologique Recherche Р50! Не уявляю без нього дня. Взагалі виявилося, що регулярне відлущування вирішує половину проблем зі шкірою.
Ну і звичайно крем для рук: на карантині від постійних антисептиків вони дуже пересихають.
– Чи робите Ви макіяж вдома?
Я в принципі майже не фарбуюся в повсякденному житті, тут на карантині нічого не змінилося. Для дзвінків або ефірів можу нафарбуватися кремовим хайлайтером, тому що він прямий дуже природно виглядає, і тушшю для брів. Іноді користуюся бальзамом для відтінків для губ, це вже для домашніх побачень.
– Як ви підтримуєте себе у формі? З чого складається ваше карантинне меню? Які робите вправи?
Я адепт гнучкого ЗОЖа – це коли начебто правильно харчуєшся, але іноді піцу на ніч можна. На карантині вирішила займатися спортом щодня. До цього вже кілька років регулярно займаюсь у залі. Роблю тренування з Nike Training Club та по відео PopSugar, щодня намагаюся займатися годину. Нещодавно почала ходити сходами в під’їзді туди-назад кілька разів.
Головне у спорті вдома – максимально задіяти все тіло. Дуже часто люди вирішують робити лише вправи на прес або попу, а це особливо результатів не дає. Так що я завжди вигадую full-body заняття з упором на спину і плечі. Що ще залишається, якщо цілими днями сидиш на дивані.
З їжі я особливо ні в чому себе не обмежую, намагаюся їсти по голоду і дотримуюся інтервального харчування за схемою 16:8. Зазвичай пропускаю сніданки, їм дуже багато свіжих овочів і не докоряю себе, якщо замовляю ввечері торт з Milkbar.
– На яку процедуру вирушите насамперед, коли закінчиться карантин?
Вакуумний масаж для обличчя! Він навіть з першого разу помітно підтягує щоки, шкіра виглядає здоровішою та свіжішою. І Hydrafacial – треба оновити шкіру після двох місяців сидіння у чотирьох стінах.