Закрити
UA
Краса

8 вечірніх ритуалів для чистої шкіри

Поділись:

В осінній період наша шкіра вимагає більшої уваги, тому варто переглянути свої б’юті-ритуали, які ви використувалися влітку.

Напевно, кожна дівчина прагне того, щоб її шкіра виглядала ідеально в будь-яку пору року. Але так влаштовано природою, що влітку і навесні ми маємо більш квітучий і здоровий зовнішній вигляд, а ось міжсезоння приносить нам тьмяність, зневоднення та авітаміноз, що негативно позначається на стані нашої шкіри. Редакція Marie Claire поставила за мету знайти прості, але ефективні способи як зробити шкіру чистою, при цьому повернути свіжість та природне сяйво. Ось наших улюблених 8 б’юті-ритуалів.

posts-to-db-Фото 1

Зробіть кавово-медову маску для очищення

Ця маска не тільки звучить ароматно, а й добре очищає пори на обличчі. Зробити її можна в домашніх умовах, просто змішайте півложки меленої кави, 2 чайні ложки меду та 5 крапель лимонного соку. Ця маска-скраб допоможе швидко очистити шкіру від забруднень, наситить її та позбавить від відмерлих клітин. Просто нанесіть маску, дочекайтеся її висихання, а потім змийте теплою водою. Оксамитова шкіра на ніч вам забезпечена!

Не чіпайте акне

Золоте правило, яке ми всі так любимо ігнорувати. Косметологи в один голос кажуть, щоб ми в жодному разі не видавлювали прищі, адже таким чином травмуємо наш шкірний покрив, заносячи туди інфекцію. Найкращим способом є наклеїти пластир проти акне або нанести заспокійливу мазь, наприклад, Дуак, яка зможе за ніч зняти запалення.

Не забувайте про зволоження та захист

posts-to-db-Фото 2

Після будь-яких маніпуляцій з обличчям необхідно наносити зволожуючий крем. Він не тільки живить клітини епідермісу, але створює захист від негативних факторів. Вибір редакції – зволожувальна маска для сяйва шкіри від Topicrem. Цей засіб живить шкіру протягом 24 годин, повертає природне сяйво та створює ефект “детоксу”. Все завдяки магнію, цинку та міді, які входять до складу зволожуючої маски – вони живлять шкіру киснем та захищають від впливу вільних радикалів, що так актуально у наш час.

Обов’язково вмивайтеся перед сном

Це перший та основний крок при догляді за шкірою обличчя. Якщо ви прагнете, щоб обличчя було ідеальним – не забувайте вмиватися. Виберіть для себе оптимальний засіб (це може гель, пінка або мило), але макіяж, пил та піт, які зібралися за день на шкірному покриві, потрібно обов’язково змити. Якщо сил вмиватися у вас немає, використовуйте спеціальні серветки, що очищають, хоча ми не рекомендуємо використовувати їх на регулярній основі, тільки в екстрених випадках.

Читайте також:  Дієта за типом шкіри: як вибрати, щоб був результат

Використовуйте тканинні маски

У тканинній масці є безліч переваг: по-перше, вона добре живить, по-друге очищає та освітлює шкіру, а по-третє, вона чудово розслаблює після важкого дня. Виберіть потрібний для себе варіант і нанесіть її після душу на 15-20 хвилин. Результат буде видно відразу після закінчення процедури.

posts-to-db-Фото 3

Спробуйте глиняну маску

Глиняні маски завжди славилися своїми очищувальними властивостями, тому що молекули глини можуть проникати глибоко в епідерміс, прибираючи звідти надлишки шкірного сала. Якщо раптом ви відчули, що потрібно терміново йти на чистку обличчя, нанесіть з вечора глиняну маску – вона позбавить вас цього неприємного відчуття, очистить пори і створить ліфтинг-ефект.

Алое вера у боротьбі із запаленнями

Як тільки на обличчі з’явилося запалення, одразу нанесіть засіб з алое віра. Він прибирає вогнище бактерій, що накопичилися і загоює рани. Алгоритм очищення повинен бути наступним: демакіяж, глибоке очищення, нанести алоє вера і походити з ним близько години, після чого змити теплою водою. Запалене місце відразу стане менше, а на ранок можна і не згадати про те акне, що турбувало ввечері.

Робіть парові ванни

Така процедура добре відкриває пори та прибирає бруд. Також ця маніпуляція сприяє тому, що всі доглядові засоби краще проникають у структуру шкіри та ефективніше працюють.

Повторюючи ці 8 вечірніх ритуалів, ви зможете зробити своє обличчя максимально чистим та здоровим. І жодне міжсезоння не вплине на стан шкіри.

Фото:unsplash.com