Хто б міг подумати, що під час прийняття душу можна також робити помилки.
Ви думали, що прийняти душ — це просто і немає жодного підводного каміння, яке може супроводжувати цей процес? Тоді ми готові поділитися з вами істинними правилами використання душу, за якої температури необхідно митися і які засоби обов’язково повинні знаходитися на полиці у ванній або душовій кабіні.
Багато хто з нас звикли приймати душ у гарячій воді, щоб зігрітися після прогулянки або просто розслабитися. Але гарячий душ може позбавити шкіру натуральних масел і зробити її сухою і лущиться. Гаряча температура може навіть викликати глобальні проблеми, такі як екзема. Крім шкоди вашої шкіри, окріп, що б’є з душу, також може викликати випадання волосся або лупу.
Читайте також: ВІД ПЕРШОГО ОСОБИ: КОСМЕТОЛОГИ ВІДПОВІДАЮТЬ НА СЕЗОННІ ПИТАННЯ ПРО ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ
Щоб не травмувати шкіру та волосся, привчіть себе приймати контрастний душ. Він збереже вологу та олії та простимулює швидкий ріст волосся.
Ми вітаємо використання хороших грязьових масок через те, що вони допомагають шкірі краще вбирати масла. Але, правду кажучи, бруду можуть висихати, якщо їх використати неправильно. Найкращий час, щоб побалувати себе грязьовою процедурою – поки що ви в душі. Пара відкриває пори шкіри, що дозволяє масці зробити більш глибоке очищення, а вологість повітря перешкоджає затвердінню та зневодненню вашої шкіри.
Синтетичні мочалки та мочалки з люфи збирають бактерії та утворюють цвіль, яку ви можете і не помітити. Вона може викликати висип та інші шкірні захворювання.
Якщо ви використовуєте мочалку з люфи, тоді повісьте її за межі наповненої вологою душової кабіни або ванни, щоб дати можливість повністю висохнути між використаннями, а міняти її потрібно хоча б один раз на місяць. Якщо ви віддаєте перевагу синтетичним мочалкам, тоді прайте її щотижня, щоб позбутися бактерій.
Якщо ви захочете в душ і відразу берете бритву в руки, настав час переосмислити цей ритуал. Щоб отримати максимальний ефект гоління і зменшити ймовірність волосся, дайте ногам п’ять хвилин, щоб шкіра могла ввібрати трохи пари. Це дозволить порам відкритися і забезпечує пом’якшення волосся, що веде до гладких ніжок.
Читайте також:ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВАШОЮ ШКІРОЮ, КОЛИ ВИ НЕ ЗМИВАєте МАКІЯЖ НА НІЧ
Можливо, прочитавши цю помилку, ви можете подумати: А чим ще я можу митися? Мило може фактично позбавити шкіру натуральних масел, залишаючи її сухою і лущить. Натомість використовуйте гелі для миття тіла, які очищають шкіру, не висушуючи її.
Використовуйте засоби, які не містять мила та не пересушують шкіру. Найчастіше на упаковці вказана мітка «soap-free».
Наступного разу, коли ви прийматимете душ, використовуйте акуратні поплескування рушником, щоб видалити зайву воду перед нанесенням зволожуючого крему. Застосування лосьйону на вологу шкіру допоможе затримати вологу, залишивши шовковисту, м’яку шкіру.
Фото: unsplash.com